2726
عنوان

توروخدا بیاید مثل ی خاهرراهنمایی کنید😔اسکرین شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 159 پست
ببین این اقا الان تو نامزدی که همه نامزدشونو رو سرشون میزارن و مقابل خانواده عروس تا کمر خم میشن ایش ...

همه بهم همینو میگن من انقدرخرم ک دلم براش میسوزه باخودم میگم من ولش کنم ۳۱ سالشه کی باید ازدواج کنه؟😑😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ب چی این دل خوش کردی؟بددهن حسود خودخواه پرتوقع بی شخصیت خانوادتم ک راضی نیستن حرمتی بینتون نمونده خودتم ک شرایطت خوبه دوست داری فردا پس فردا ب جای این تاپیک برای طلاقت تاپیک بزنی؟میخواستم بهت بگم بهونه گیره و فقط یکم حسودی میکنه ولی اون فحشی ک داد جای هیچ دفاعی نزاشت

خونوادم راضی نبودن اینا اشتباه شنیدن پشت گوشی ک خونوادم گفته بودن برااشنایی میخاین بیاین یهو اینا با ...

خدا دوست داشته که الان عقد نکردی من بودم میگفتم ج   ن   د  ه اونیه که تورو پس انداخته

2728
به خودت بیا خواهششا زندگی با این خوشبختی نمیاره  ببین نمیدونم چجوری بهت بفهمونم  از الا ...

ببین نمیدونم چجوری میتونم بهتون برسونم چی میگم یان یکاری کرده ک حتی بدترین فحشام بده من حس میکنم ماازیتش کردیم حس میکنم اون حق داره واقعا نمیدونم منظورمو چجوری برسونم همیشه کاری کرده ک من مقصرباشم

چه بی شخصیت و بی فرهنگه 

حیف تو و خانوادت نیس با همچین پسری وصلت کنید

من جای تو بودم اولین باری که به خانوادم یا خودم توهین کرد زنگ میزدم هرچی از دهنم میومد بار خودشو و خانوادش میکردم بعدم برا همیشه از زندگیم مثل یه اشغال پرتش میکردم بیرون 

کاش میشناختمت،میومدم یه سیلی میزدم بهت بلکه به خودت بیای

شاید اون لحظه ناراحت میشدی ولی بعدها ازم‌تشکر میگردی

من اشتباه تو رو کردم،تو تکرارش نکن...کسی که با خانوادت مشکل داره بعدها قطع رابطه میکنه،بی حرمتی میکنه و زندگی زهر میشه برات...مثل حال و روز من 

ادامه نده باهاش،خواهش میکنم 

همه بهم همینو میگن من انقدرخرم ک دلم براش میسوزه باخودم میگم من ولش کنم ۳۱ سالشه کی باید ازدواج کنه؟ ...

واي ببخشيد اما خيلي ساده اي نميدونم شايد دعا برات گرفته چون ديدم از نوع پسرايي كه دعا ميگيرن دختره قبولشون كنه با رهاش نكن اما چشمت رو باز كن با دست خودت ايندت رو خراب نكن با اين فرد

وااااااااااااای هزار وااااااااااااای

از الان اینطور زبون داره  انگار پاسوز بچه ای!!!

هرچی بگه میسوزی و میسازی!!!!

اگه به پاش موندی هرگزززززز کسی رو جز خودت مقصر ندون 

آینده ای خوش برات نمی بینم 

افسوس از زمانی که جز وابستگی پوچ و کاذب هیچی نیست

همون پوچی سرنوشتی میسازه

ای چرخ فلک

چهارروز قبب محرم اومدن خونمون مادرم گفت تواین چهارروز هیچکاری نمیشه کرد برادخترم باید مراسم بگیریم کلی کارهست اینم چون چنبارخونوادم عقب انداخته بودن پاشد ازخونمون رفت بعدشم مادرش به مادرم گفت تومارومیندازی اینوراونور بعدش لابد به ریشمون میخندی بعدش گزاشت رفت فقط پدرش نشست گفت باشه هرچی شمابگید بعد محرم پدرش ادم باشخصستیه

کاش میشناختمت،میومدم یه سیلی میزدم بهت بلکه به خودت بیای شاید اون لحظه ناراحت میشدی ولی بعدها ازم‌ت ...

من بین حس وابستگیو تنفرو دلسوزی گیرکردم همش دلم براش میسوزه ک ۳۱ سالشه دیگه نمیتونه عاشق کسی بشه من انقدررخرم من دلم خیلی مهربونه نمیدونم چرااینجوری شدم الانم دارم چوب دلمو میخورم

چیکار کرده که خودتو مقصر بدونی؟ متوجه نمیشم

ببین هرچی میشه میگه تقصیرتو بود ک من بددهن شدم اگه بهم توجه میکردی اگه فلان کارومیکردی اگه خونوادت انقدرسنگ نمینداختن من اینجوری نمیشدم

2706