2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید مثل ی خاهرراهنمایی کنید😔اسکرین شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7147 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون یه فحش مادر کافیه که بخوای بهمش بزنی من باشم اسمشم نمیارم 😑😑😑😑😑 چقد پر روئه ما تو نامزدی هیچ رفت و امدی نداشتیم همه فک میکردن شوهرم الکی میگه نامزد داره 😑😑 این انتظار داره بری بشوری بسابی براش

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
بمن میگه من این نبودم تووخونوادت باعث بددهنی من شدین

چررت میگه خودش بی ادبه فقط خودشو نشون نداده بود

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
2738
من جای تو باشم دوتا ازون فوشا میدمش و بلاک  جلو چشمت داره به خودت و خونوادتم فحش میده  و ...

این اولین بارش نیس هروقت فحش داد سکوت کردم چون فک میکردم کارپدرمادرم اشتباس کوبودم

ببخشید اینقدر صریح میگم ادامه زندگی با این اقا یعنی فاجعه.... تو زمات تحصیل و کار و زندگی دیوونت میکنه یعنی روانتو داغون میکنه، از نزدیک شاهد چنین زندگی مزخرفی بودم که برای دوست صمیم بود با بچه ۶ ساله جدا شد تاره شوهرش پسرعموش بود🤦‍♀️

رو تصمیمت در مورد ادامه زندگی با ایشون تجدید نطر کن یا حداقلش خیلی فکر کن زود تصمبم نگیر پشیمون میشی.....

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏
مگه چیکار کردین

خونوادم راضی نبودن اینا اشتباه شنیدن پشت گوشی ک خونوادم گفته بودن برااشنایی میخاین بیاین یهو اینا بانشون وهمچی اومدن منم عاشقش بودم نشونو گرفتم ولی خونوادم شغلشو وتموم شدن کنکورمن مخالف بودن براهمین دوسال شده ک عقد نکردیم

این اولین بارش نیس هروقت فحش داد سکوت کردم چون فک میکردم کارپدرمادرم اشتباس کوبودم

پس مقصر خودتی 

خودت از اول خودتو بی حرمت کردی اگه با این ازدواج کنی بدتر هم میبینی 

ببخشید واقعا درکت نمیکنم چطور تونستی سکوت کنی

حتی اگه خانوادت خطا کارم باشن حقشون نیست 

حق مادرت نیست از یه ادم بی ادب عقده ای فحش اینجوری بخوره

2706