2328
عنوان

توروخدا بیاید مثل ی خاهرراهنمایی کنید😔اسکرین شات میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7026 بازدید | 159 پست
اسی داشتم میگفتم چقد بی ادبه تا اینکه رسیدم به فوحشی که به مادرت داد ،بخدا فشارم افتاد چرا دهنشو جر ...

من خیلی مراعاتشو کردم خیلی جوابشو ندادم گفتم شاید درست بشه خجالت بکشه ازرفتارمن درمقابلش اما انقدرگفت گفت تا دیگه حرمتی نموند

ببین یه چی بگم من متوجه شدم داره این بهانه ها رو میاره که نری دانشگاه 

دقیقااا بعدا برای ادامه تحصیل و شغل و .....هربار کلی بهونه میگیره ازش داغونش میکنه 

اعتماد به نفسشو میگیره

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=249198839]من بین حس وابستگیو تنفرو دلسوزی گیرکردم همش دلم براش میسوزه ک ۳۱ سالشه دیگه نمیتونه عاشق کسی بشه من ...[/QUOTE 

داری دستی دستی آیندتو خراب میکنی...یه مشاور قبل ازدواج برید حتما‌‌.دلت هم نسوزه حتما دوباره عاشق میشه و میره سراغ یکی دیگه

دقیقااا بعدا برای ادامه تحصیل و شغل و .....هربار کلی بهونه میگیره ازش داغونش میکنه  اعتماد به ...

این آدم مناسب نیست خیلی بی ادب هست واقعا میخواد نره دانشگاه مثل خودش بدبخت بشه 

2343
ببین هرچی میشه میگه تقصیرتو بود ک من بددهن شدم اگه بهم توجه میکردی اگه فلان کارومیکردی اگه خونوادت ا ...

دروغ میگه بابا 

چقدر ساده ای 

این شخصیتشه و شخصیت ادم عوض نمیشه 

لطفااااااا جداشو و‌دلت برا خودت بسوزه

جدا نشی ی روز یاد حرفم میفتی

خیلی حیفی برای این آقا  برو به آیندت برس 

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏

وای خدایا این چه سمی بود نصف شبی 

اعصابم بهم ریخت 

عجب دیوانه اییه این 

مشخصه توخیلی ادم منطقی عاقلی عستی اینهمه توهین کرد توچیزی نگفتی 

چقد سنگ خواهرمادرشوبه سینه میزنه باورکن این برات شوهرنمیشه

سؤال این نیست که چه کسی به من اجازه خواهد داد؛ بلکه این است که چه کسی قرار است جلوی من را بگیرد. 🌻🌻💚

حیف تو نیست گیر این بی ادب بیفتی .خودتو نجات بده هرچه زودتر بهتر

من یه مادرم...ولی با بقیه مادرا فرق دارم با هزاران امید و آرزو حامله شدم و بعدش اتفاقات وحشتناکی افتاد زایمان زودرس کردم از همون روز اول زایمان شروع کردن به طعنه زدن به تحقیر و سرکوفت زدن شروع کردن به برچسب زدن به بچم و گفتن این بچه براش بچه نمیشه ولی من میگفتم خدا بزرگه یه روزی دهن همشونو میبندم۰۰۰۰الان چهارساله از اون ماجرا گذشته از قضای روزگاز من نتونستم دهنشونو ببندم و دخترم یه مشکلاتی داره همه شدن حق به جانب که ما گفته بودیم و من شدم عاجزترین و بی پناهترین بدبخت ترین مادر دنیا 💔💔💔💔💔یادم نیست یساعت با خیال راحت برای دخترم مادری کرده باشم  من خیلی رنج و عذاب کشیدم ولی همچنااننننننننن چشم امیدم به رحمت خداست اون بخواد ورق این زندگی برمیگرده برای برگشتن ورق زندگیم برای شفای دخترم دعا میکنی؟!😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭اجرت با امام حسین 💚از خدا میخوام رو سفیدم کنه 🥺از خدا میخوام پاداش رنجایی که کشیدم رو با سلامتی دخترم بده و رو سیاهی بمونه برای همه ی اونایی که دلمو شکستن😥خدای من بزرگه ......

واییی دختر جان خودت رو بدبخت نکن با این آدم این ادبیات و این طرز رفتار یک آدم متشخص نیست اختلاف فرهنگی شما با ایشون زمین تا آسمونه. ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه اس خدا رو شکر کن که عقد نکردی بهم بزن شعور و منطق شما که 20 سالته از اون آقای 31 ساله خیلی خیلی بیشتره

2346
من خیلی مراعاتشو کردم خیلی جوابشو ندادم گفتم شاید درست بشه خجالت بکشه ازرفتارمن درمقابلش اما انقدرگف ...

بعضیا نه احترام میفهمن نه خجالت حالیشونه 

شوهر منم اینطور بود هرچی کوتاه تر بیای اونا وحشی تر میشن

من رتبم ۱۸۸ شده فک میکنه دبیربشم ولش میکنم همچیم ازاون بهتره همه مخالفن اما اون خیلی ازیتم میکنه

دوتا پا داری دوتا هم قرض بگیر و فرار کن 

این از اول کار خودسو نشون داده،خداتو شکر کن نرفتین زیر یه سقف ،ازدواج با این ادم اخرش جز شکست هیچی برات نداره مطمعن باش.

من قبلا دیده بودمت اره ت همونی هستی که میگفتی اعتماد بنفس نداری و...مادرت ازرتبه ایی که گرفتی زیاد خوشحال نشده؟

سؤال این نیست که چه کسی به من اجازه خواهد داد؛ بلکه این است که چه کسی قرار است جلوی من را بگیرد. 🌻🌻💚
2347

استارتر دوتا پا داری چهارتا دیگه قرض کن و فرار کن از این آدم فقط فرار کن... مرتیکه بی‌شعور 

مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
دوتا پا داری دوتا هم قرض بگیر و فرار کن  این از اول کار خودسو نشون داده،خداتو شکر کن نرفتین زی ...

هیچکس موافق نیس حتی شماهاک منو حتی نمیشناسینن دارین اینو میگین چمای من کوربود