2737
2734
عنوان

شما ام بیدارید؟

224 بازدید | 27 پست

نمیدونم چرا خوابم نمیبره. چند شبه که اصلا نمیتونم بخوابم. روشی دارید که آدم خوابش ببره؟ 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه ما خوابیم تو خواب سایت گردی میکنیم 😂 پلک بزن پشت سره هم چشات خسته میشه خوابت میبره

جواب نمیده کلی اینکار و کردم 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
بشین چن قسمت سریالو پشت سر هم ببین خوابت می بره

مشکل اینجاست که اینترنتم در حال تموم شدنه... الانم نمیتونم بابام و بیدار کنم که واسم نت بخره 

اره بیدارم  روشی ندارم  هرشب بیدارم بجاش فردا تا ظهر میخوابم😂

من شبا نمی خوابم صبح هم ساعت 8_9 از خواب بیدار میشم. 

نه خوابیم ادای بیدارارو‌ درمیاریم

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2706