2726
عنوان

خانوما جراحی دندون عقل داشتید بیاین لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 104 پست
از چند جا بپرس پیش دکتر با سابقه برو   باید تحمل کنی دستکم دو سال  البته واقعا اگه خیلی ...

کمی کجی داره فک پایین میخاستم کسی نفهمه دوسال چ زیاده😂راستی پلاک روی ارتودنسی میزارن ؟ 

ممنونم از راهنماییات شبتون خوش

این نیز بگذرد.‌‌..
همون رو بود دیده میشد😂لامصب شکسته هم بود اصلا داستان بود 

مثل مال من فقط مال من کامل سالم بود فکم جا نداشت😤😭

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل مال من فقط مال من کامل سالم بود فکم جا نداشت😤😭

فک منم جا نداشت الان واسه همین میخام ارتو کنم اصلا انقدر فشار ب فکم اورد ک درد داشت و میشه مثلا چهار تا جلو رو ارتو دنسی کنم یا کامله؟

این نیز بگذرد.‌‌..
فک منم جا نداشت الان واسه همین میخام ارتو کنم اصلا انقدر فشار ب فکم اورد ک درد داشت و میشه مثلا چهار ...

فک کنم باید کامل انجام بدی کامل منظورم فک بالا یا فک پایین ها 

دیر اقدام کردی برای کشیدن؟ دندون های منم داشت کج میشد که سریع کشیدم 

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
2728
کمی کجی داره فک پایین میخاستم کسی نفهمه دوسال چ زیاده😂راستی پلاک روی ارتودنسی میزارن ؟  ممنون ...

منظورتو نفهمیدم  رنگش به دلخواه خودت هست من اوایل سرگرمی بود هر ماه یه رنگ میذاشتم. زرد قرمز آبی سبز  بعدا فقط سفید آخه یه جوری هست  دهن آدم خودش به اندازه کافی پهن و یه طوری میشه ولی به حال کلی سیم رنگی اصلا دوست نداری بخندی تو جمع فامیل شوهر 🤣 

حتما از دکتر بپرس چقدر  طول می‌کشه من اول گفت یه سال بعد شد دو سال تقریبا  شاید الان پیشرفت کرده باشه 

شب توام بخیر و نیکی گلم 🌹🌹🌹🌹 

فک کنم باید کامل انجام بدی کامل منظورم فک بالا یا فک پایین ها  دیر اقدام کردی برای کشیدن؟ دندو ...

اره دیدم دندونای سالم حیفم اومد بکشم 😐بعدا ب مرور متوجه شدم جا باز کرده و نگو درد واسه همین بوده .زود میکشیدم انقدر درد نداشت

این نیز بگذرد.‌‌..
استرسم هست عزیزم اما بیشتر به خاطر عفونته

عزیزم یسری عفونتها با برش و حتی چرک خشک کن ازبین نمیره و حتما باید دندان اکس بشه تا عفونت خارج بشه و 

موندن دندان عفونتی بسیار بسبرخطرناک تر از کشیدنش بهمراه درد هست

و بیمار اگر ب خودش اهمیت بده نمیزاره وضعش ب این حالت بیفته ک نه راه پس داره ن راه پیش

تو اینجور موارد اصلا قرص تجویزنمیشه فقط باکشیدن عفونت خارج میشه

♥️♥️
اگر دندونتون عفونت داشته و کشیده حتی میتونید ازش شکایت کنید، خیلی خطرناکه اینکار

بیخیال بابا😄

ینی طی چندین سال کار کردن نمیدونه خودش ک عفونت باعث بی حس نشدن میشه؟؟ چاره ای جز کشیدن نیس عزیز

♥️♥️
عزیزم یسری عفونتها با برش و حتی چرک خشک کن ازبین نمیره و حتما باید دندان اکس بشه تا عفونت خارج بشه و ...

خب عزیزم اون موقع تیغ میزنن عفونتو خارج می کنن دیگه، دندونو که همون موقع جراحی نمی کنن

بیخیال بابا😄 ینی طی چندین سال کار کردن نمیدونه خودش ک عفونت باعث بی حس نشدن میشه؟؟ چاره ای جز کشید ...

باور کنید بعضی دکترا نمی‌دونم چشونه، من دیدم که دندونا با عفونتی که داشته کشیدن، طبعا باید بدونن اما واقعا نمی‌دونم چرا این کارو می کنن

2706