2733
2739
عنوان

خانوما جراحی دندون عقل داشتید بیاین لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 104 پست
عزیزم اون داروی بیهوشی خیلی عوارض داره، این دردی که غیر نرماله به خاطر عفونته، درسته که عصب کشی و جر ...

قبول دارم چون قبلاً زیاد دندان پزشکی رفتم برام عادی بوده ولی امروز مردم و زنده شدم 

عوارض که داره ولی خب داشتیم تو فامیل بچه پنج ساله دو اصل و دو ترمیم داشته  با یه جلسه بیهوشی انجام دادن براش 

بچه توی این سن اصلا نمیتونه طاقت بیاره مگر به ندرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهان شویه بد نیست 

ولی میگن آب نمک  با آب و سرکه سیب طبیعی  و آب و گلاب 

نوبتی استفاده کنی خیلی خوبه هم برای لثه هم دندان

برای کسانی که لثه های حساسی دارن و متورم هست یا قرمز خیلی خوبه

2728
قبول دارم چون قبلاً زیاد دندان پزشکی رفتم برام عادی بوده ولی امروز مردم و زنده شدم  عوارض ک ...

من ی بار بچه بودم دوتا دندونم روهم دراومد مجبور شدم بکشم اصلا جیکم درنیومد دکتر گف خانوما جیغ و داد میکنن بچه اینجوری سایلنت یادمه واسه همین تخفیفم داد ب بابام😂

حالا من کامپوزیت و ارتو هم دارم ینی اونام درد داره یا مثلا ایمپلنت ؟

این نیز بگذرد.‌‌..

وای مزخرف ترین و دردناک ترین جراحی عمرم 

من خیلی اذیت شدم چند روز اول 

همش یه بذار رو صورتت باد نکنه 

تا دو روز خیلی فشار بهش نیار 

بعدش دیگه راحت تر میشی 

دهان شویه و قرص هاتم که بخور دیگه

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡
2738
عمومی.رفتم پیش متخصص اولش بعد گفتم هم پر کردن دارم هم کشیدن و ...گف اگ میخای همه کارات ی جا انجام شه ...

وای پیش متخصص میرفتی خیلی راحت تر بودی آخه آدم برای جراحی می‌ره پیش دندانپزشک عمومی دختر خوب؟

🧨✨  خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن                      اللهم عجل لولیک فرج 🤲به حق زینب کبری س  میشه ،مطمئن ام تلاش ها و زحماتم نتیجه میده 🤲🌹😍 راستی قول میدم یک روز  تاپیک بزنم (من، بالاخره بعد از سه سال تونستم ) نی نی سایت ی تاپیک اینجوری به من بدهکاره😁🧡

منم جراحی کردم گفت تا دوساعت گاز استریل رو لثه بمونه 

آب دهنتو بیرون ننداز 

و بعد دوساعت غذاهای نرم مجازی 

و بستنی 

من سوپ جو 

سوپ با برنج 

دمپختک شله 

و آش ولی سرد میشد می خوردم 

و روز سوم غذا های نرم و نون نازک مشکلی نداشتم 

دهان شویه و مسکن هم داشتم 

گفت اگر درد غیر قابل تحمل شد دگزا بزن 

عمومی.رفتم پیش متخصص اولش بعد گفتم هم پر کردن دارم هم کشیدن و ...گف اگ میخای همه کارات ی جا انجام شه ...

باید می‌رفتی پیش جراح، حالا که دیگه درداشو کشیدی تمام شد، اما آنتی بیوتیک و مسکن باید مصرف کنی، موضع جراحیم تمیز نگه داری که خدای نکرده عفونت نکنه

من ی بار بچه بودم دوتا دندونم روهم دراومد مجبور شدم بکشم اصلا جیکم درنیومد دکتر گف خانوما جیغ و داد ...

کا مپوزیت که نه  اورتودنسی اگر ثابت هست بزرگترین مشکل مسواک زدن و نخ کشیدنه و اینکه نمیتونی گاز بزنی میوه رو باید خورد کنی بخوری  چون می‌ره بین سیماش

ایمپلنت هم بله کمی داره 

کامپوزیت بعد از اورتو باید انجام بدی 

چقدر برای اورتو میگیرن؟؟؟؟ باید خیلی مراقبت کنی که دندوناتو۸ خراب نکنه

وای مزخرف ترین و دردناک ترین جراحی عمرم  من خیلی اذیت شدم چند روز اول  همش یه بذار رو صو ...

اون لحظه کشیدن و جراحی مرگ بود وگرنه الان هیچ دردی ندارم نمیدونم از زور صدتا بی حسی ک زد یا قرصا!

این نیز بگذرد.‌‌..
اون لحظه کشیدن و جراحی مرگ بود وگرنه الان هیچ دردی ندارم نمیدونم از زور صدتا بی حسی ک زد یا قرصا!

من برعکس تو زمان کشیدن گل و بلبل بود از لحظه ای که اثر بی حسی رفت شروع کردم گریه افتادم به غلط کردن

کا مپوزیت که نه  اورتودنسی اگر ثابت هست بزرگترین مشکل مسواک زدن و نخ کشیدنه و اینکه نمیتونی گاز ...

قبمت حدودی میدونم ک ۲۰ تومنه ارتو دو فک البتا فک پایینم فقط نیاز داره ولی میگن دوتاشم باید بکنی.الان اول کامپوزیته یا ارتو ترتیبش؟

این نیز بگذرد.‌‌..
2706