2737
2734
عنوان

خانوما جراحی دندون عقل داشتید بیاین لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 104 پست
دو سه قاشق فقط چون معدم خالی بود بخاطر قرص من تا چهار ساعت بعدش  اصلا نمی‌تونستم از شدت درد ...

من اخه درد زایمان هم افتضاح بود ک اونجا صدبار مردم اینم نزدیک بود ب اون ولی ب پای اون درد نمیرسید اخرا گریم دراومد قشنگ اصلا میخاستم داد بزنم دکتر هنگ بود میگف اخه انقدر بی حسی زدم مگه میشه باز درد داشته باشی!! 

این نیز بگذرد.‌‌..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرره انگاری آمپولا هم چینی شدن  اثر ندارن  من دوتا زد سقف دهنم خیلی درد داشت 🥶 ۲ تمن دا ...

همون شایدم بی حسیا مشکل دارن چن وقت پیشم ی دندون عادی کشیدم بی حس نشدم دوبارا زد باز بی حس نشدم ولی دیگ دکتر عین خیالش نشد محکم کشید منم ی جیغ ممتد و پزشک مرد بود ولی امروز خانوم بود دلسوزتر بود میگفتم درد دارم بیحسی میزد ولی خیلی کش پیدا کرد زجر کش شدم

این نیز بگذرد.‌‌..
آرره انگاری آمپولا هم چینی شدن  اثر ندارن  من دوتا زد سقف دهنم خیلی درد داشت 🥶 ۲ تمن دا ...

مسکن بخور درد نکشی من امروز سه تا کشیدم ی عادی دوتا عقل ولی درد ندارم الان

این نیز بگذرد.‌‌..
2728
من اخه درد زایمان هم افتضاح بود ک اونجا صدبار مردم اینم نزدیک بود ب اون ولی ب پای اون درد نمیرسید اخ ...

مننم زایمانام هر کدام یه داستان داشتن ولی گریه نکرده بودم کلا تحملم بالا هست   ولی این یه چیز عجیبی بود سرم داشت منفجر میشد درد میزد تو سرم الان جرئت ندادم دهنمو باز کنم . 

فکر میکنم این دکتر ها هم سود جو شدن باید پانسمان میکرد جلسه بعد پر میکرد برام همش تو یه جلسه  انجام داد  ۲ ساعت تمام . تازه می‌گفت کارت خوان نه با گوشی انتقال بدین بخاطر مالیات 😇

یه هفته  طول میکشه سعی کن سوپ وآش اینا بخوری غذاهای جویدنی نخور من که کلا نمیتونستم بخورم خیلی ...

ممنون اره جویدنی ک نمیتونم ولی بقیه رم از ترس اینکه مشکل پیش بیاد نخوردم مثلا وایسادم ۴۸ ساعت بگذره سوپ رو شروع کنم ولی گشنمه

این نیز بگذرد.‌‌..
مسکن بخور درد نکشی من امروز سه تا کشیدم ی عادی دوتا عقل ولی درد ندارم الان

ممنونم 🙏🙏 جفت جفت ۴ ساعتی خوردم کاش خوابم ببره صبح خوب باشه 

انشاالله شما هم خوب و سلامت باشین ❤️🌹

چقدر ازتون گرفتن ؟؟ برای دندان عقل ؟؟ مال من نهفته هست درد ندارن گفت بکش گفتم نمی‌خوام بزار بمونه جاش خوبه 😅

2738
ممنونم 🙏🙏 جفت جفت ۴ ساعتی خوردم کاش خوابم ببره صبح خوب باشه  انشاالله شما هم خوب و سلامت ...

ان شالله ک خوب شه و خوابت ببره پس احتمالا اثر قرصا نیس ک من درد ندارم از امپول بیحسیای فراوونه!!واسه من ۳میلیون ۲۰۰دوجراحی عقل و ی کشیدنی عادی ک گف کیست هم داشت دراوردم. شما چقدر هزینه شد 

این نیز بگذرد.‌‌..
2706