2726

من دندون عقل رو هر دوطرف فک پایین کشیدم با جراحی و وحشتناک و دردناک و تقریبا ظهر بود صبونه قبل جراحی ی کم جغور بغور خوردم و الان مثلا ناهارم شد ایس پک  ب جای شامم میلک شیک و ی کم بستنی خوردم گشنمه .دکتر گفته چیزای سرد بخورم مثل فرنی سرد ک دوس ندارم .از کی و چن ساعت بعد میتونم غذا بخورم؟

این نیز بگذرد.‌‌..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غذا بخور سبک مثل آش و سوپ 

بستنی هم خوبه به عنوان دسر 😋

ولی من عصب کشی کردم سه بار برام آمپول زد😳 سر نمیشد دندانم آبسه کرده بود مردم و زنده شدم الآنم  از شدت درد خوابم نمیبره  

دو تا مسکن خوردم با کیسه آب گرم 🥶🥴

2728
بعد از نیم ساعت دیگه ازادی خیلی کارخوبی کردی همش بستنی خوردی ،سزدیجات بخورشام هم سوپ بخور 

نوشته تا ۴ روز نون نخور و تا ۷ روز برنج.شما جراحی کردین سوپ رو سرد بخورم دیگه درسته؟

این نیز بگذرد.‌‌..
غذا بخور سبک مثل آش و سوپ  بستنی هم خوبه به عنوان دسر 😋 ولی من عصب کشی کردم سه بار برام آ ...

وای ب من ک هی داشت بی حسی میزد فکنم شش هفت بار شد وسطا دوتا مسکن داد خوردم منم مردم و زنده شدم ولی بعد کار خداروشکر اصلا درد ندارم چون بلافاصله گف برو امپول دگزا بزن و دو نوع مسکن داد شش ساعت ی بار میخورم گف دردت اومد زودترم بخور

این نیز بگذرد.‌‌..
غذا بخور سبک مثل آش و سوپ  بستنی هم خوبه به عنوان دسر 😋 ولی من عصب کشی کردم سه بار برام آ ...

دقیقا ی دلیل بی حس نشدن گف استرست شدیده و همون عفونت یا ابسه هم باعثه.مسواکم گفته نزن دهانشویه با سرنگ ک امروز انجام ندادم از ترس .الان غذا خوردین؟

این نیز بگذرد.‌‌..
وای ب من ک هی داشت بی حسی میزد فکنم شش هفت بار شد وسطا دوتا مسکن داد خوردم منم مردم و زنده شدم ولی ب ...

آرره انگاری آمپولا هم چینی شدن  اثر ندارن 

من دوتا زد سقف دهنم خیلی درد داشت 🥶

۲ تمن دادم برای یه دندان و الآنم وحشتناک درد می‌کنه تازه مثلا دکتر معروفی بود 

قبلاً دندان خیلی درست کردم هیچ وقت اینطوری نبودم نمی‌دونم چرا یعنی به گریه افتاده بودم 😥در حالی که من تحملم خیلی بالاست 

دیگه میتونی بخوری ولی چطور درد نداری؟؟؟برامن تازه یه طرف بود فکمو نمیتونستم تکون بدم درد میکرد وجزسو ...

منم هیچی نمیخورم ولی دکتر ی امپول دگزا برام نوشت با بیحالی ک داشتم اونم زدم ک دردش هیچی بود در ب ابر کارایی ک رو دندونم شد .  ۶ ۷بار بی حسی زد تا چون بیحس نمیشدم و دوتا قرص مسکنم داد وسط کار انقد ک اشکم در میومد.ب قول دکتر تا سه روز بی حسی .الانم ک دوتا قرص داده ۶ ساعت ی بار و هشت ساعت ی بار میخورم گف درد داشتی زودتر بخور ولی سعی کن ب اونجا نرسه ک دردت شروع شه .خدارو شکر خوبم ولی گشنمه دهنمو زیاد باز بسته نمیکنم اروم تر حرف میزنم

این نیز بگذرد.‌‌..
دقیقا ی دلیل بی حس نشدن گف استرست شدیده و همون عفونت یا ابسه هم باعثه.مسواکم گفته نزن دهانشویه با سر ...

دو سه قاشق فقط چون معدم خالی بود بخاطر قرص

من تا چهار ساعت بعدش  اصلا نمی‌تونستم از شدت درد یه کلمه حرف بزنم  یعنی درد زایمان پیشش هیچ بود تو عمرم اینقدر حالم بد نبوده

نبابا تلف میشی که

عههه الان تو یخچال ابگوشت هست ولی میگم رب داره نخوردم چون میگن گوجه باعث التهاب میشه.ربم ک از گوجس😂خلاصه هی قرصم میتورم با معده ای ک فقط بستنی و اب و این چیرا خورده

این نیز بگذرد.‌‌..
منم هیچی نمیخورم ولی دکتر ی امپول دگزا برام نوشت با بیحالی ک داشتم اونم زدم ک دردش هیچی بود در ب ابر ...

یه هفته  طول میکشه سعی کن سوپ وآش اینا بخوری غذاهای جویدنی نخور من که کلا نمیتونستم بخورم خیلی بده انشالله که زودتر خوب میشی

2706