2410
2404
عنوان

سمی ترین و انرژی منفی ترین آدم زندگیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 28 پست
منم خواهرام انرژی منفی وحسودن متاسفانه ومن کاری که کردم رابطم رو کم کردم فقط قطع نه کم

منکه قطع رابطم هی مامانمو میندازه به جونم

هی حرف مفت میزنه

من فقط براش خیروخوبی خواستم ولی اصلا نمیتونه ببینه دونفرباهم خوبن حتی دوتا همسایه

من بچه ی تهرانم، ینی هم تهران بدنیااومدم هم ۳۰سال تهران زندگی کردم و ازدواج کردم، ۴ساله رفتم ی شهرستان کوچیک چون از تهران وشلوغیاش خسته شدیم، خانواده همسرمم اصفهانن پس حق نظردادن برای هرسه شهررودارم. تو تاپیکام ونظرام کاراگاه بازی درنیارچون هیچ دروغی ازش درنمیاد، من بعد۴سال دوستی با دوست پسرم ازدواج کردم ۱۵سال پیش یروز داستانشوتعریف میکنم امیدوارم اگه به صلاحته تجربش کنی. حالاکه تا اینجاروخوندی ی صلوات مهمونم کن جدم دعاگوت باشه
من خودمم خود لعنتیم  شوهرم باشه طلاق میگیرم  خودمو چیکارکنم ؟؟کاش میشد خودتو رها کنی بری

یعنی خودت سمی؟ تو رو خدا نباش...اطرافیان واقعا زجر میکشن از دست چنین افرادی...من شوهرم یه حال خراب کنه به تمااام معناست...همین که از در خونه وارد میشه حتی دخترمم که 6سالشه آشکار عصبی میشه...اما وقتی سرکار  خودم و بچه ها اینقدر آرومییییم

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

سمی ترین آدمای دورمن

تنها خواهرم وبرادربزرگمن

منکه نمیگذرم خدام نگذره ازشون

من بچه ی تهرانم، ینی هم تهران بدنیااومدم هم ۳۰سال تهران زندگی کردم و ازدواج کردم، ۴ساله رفتم ی شهرستان کوچیک چون از تهران وشلوغیاش خسته شدیم، خانواده همسرمم اصفهانن پس حق نظردادن برای هرسه شهررودارم. تو تاپیکام ونظرام کاراگاه بازی درنیارچون هیچ دروغی ازش درنمیاد، من بعد۴سال دوستی با دوست پسرم ازدواج کردم ۱۵سال پیش یروز داستانشوتعریف میکنم امیدوارم اگه به صلاحته تجربش کنی. حالاکه تا اینجاروخوندی ی صلوات مهمونم کن جدم دعاگوت باشه

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره🤪  من نمیتونم  بالاخره بچه یه خصلتهاییش به پدرش میره ...و یا اینکه از طرف دیگه طاقت ...

آره دقیقا اخلاقای دخترم خیلی شبیه پدرش...از الآن که 6سالشه مدام در حال غر زدن و نق زدن و جیغ زدن...البته وفتی باباش نیست حالش بهتره

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
2402
منکه قطع رابطم هی مامانمو میندازه به جونم هی حرف مفت میزنه من فقط براش خیروخوبی خواستم ولی اصلا نم ...

من متاسفانه وقتی باکسی قهرم خودم بیشترین میشم به خاطر خودمم شده باکسی قهرم میکنم فقط  صمیمی نمیشم

آره دقیقا اخلاقای دخترم خیلی شبیه پدرش...از الآن که 6سالشه مدام در حال غر زدن و نق زدن و جیغ زدن...ا ...

عزییییزم 

خدا بهت صبر بده نازنین

آدم دستمال کاغذی رو نمیشوره یه چیزهایی تموم شده ست بنداز بره
حسودن شدیدااا 

بنا به حسادت باشه من بایدحسودی کنم

اون خونه داره نه سر داره نه ته ویلا داره هزارمتر

چنتا ماشین دارن شوهرش و بچه هاش

من مستاجرم هم خونه هم مغازه با ی ماشین الکی پلکی

به چیه من حسادت کنه