2328
عنوان

نظرتون راجع به این عکس

275 بازدید | 23 پست

مرگ ترسناک ولی حق، غمناک ولی سم🎼دردناک، غمگین، ،بد ولی هموار سنگین سد 🎼یچیزی میگم شاید توهم تجربه کرده باشی🎼یهوقتا دلت می خواد که دور از سر و صدا شی🎼دوس داری لهشون کنی آدما رو زیره چرخه ماشین🎼ببین اینهمه سال دلت شد معطله کی ها🎼بی خودی توقع داشتی از همه چی ها🎼خاک خشک کویر شد از غمه گیاه🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔هی گاهی باید رفت باید برید باید گذشت💔باید شکستو باید خطر کرد باید پرید💔برو بپر بِبر نترس💔در واقع داری با رفتنت آزادیتو جشن می گیری💔درد مجازات نیس دوری مجازات نیس💔زخما و سختیا و حتی تحریمای ما💔پایه های موفقیتو تکامل هستن مرگ مجازات نیس💔چرا نمیشه تحملش کرد زندگی تاریک منم دور شمع🎼انقد نکن توجه به من که می خوام بدونه توقع برم🎼نگام به آسمون کلکو بکن بسه دیگه🎼فقط نذار نفس بکشم از نهایت عشق به هوس برسم🎼از دست دادی کیو🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔بله باید رفت اما نباید قربانی شد🖤چون قربانی تقدیر شدنه که باعث واکنش تنده🖤بعضی وقت ها همه باید مجازات شن🖤و بهترین مجازات رفتنه🖤مغزه من ترک داره بی خود هی ضربه نزن که پخش می شه یهو کف زمین🎼این جاده هزار جهت داره اونو به هیچ وجه یه طرفه نبین🎼خستم از شما آدم ها که فقط همه جا همه اش به ضرر همین🎼هر طرف رد بشی داغونی که هرجا بالاخره یقدر کرده کمین🎼🖤🎼از این سیاه ترم ممکنه باز تیره ترم میشه🎼🖤تو خودت داغونی واسه چی بزنم نیشت🎼درد تو بدن نادخه اینجا غرق هر بدن تو دردش🎼هرکی از راه رسید دلتو عملا خون کردش🎼تو چراناراحتی ،رفت من چرا ناراحتم که کاردو تا ته نکردم تو قلبش🎼من واسه خودم جا ندارم که بخوادش قاطیم اونم شه🎼ولی باز چسبید به ک.نم شت🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔کسی که زخماشو با موسیقی ترمیم میکنه✨🎵

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج یعنی تعهد 

و خارج شدن از مجردی 

یعنی اینکه برو بخواب کمتر فلسفی عکس بزار

وه یاد ژینا گیان،که‌چه ایران🕊  چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡
2334
برای بعضی خانمای اینجا صدق میکنه

ترسناکه :( خدا صبرشون بده

مرگ ترسناک ولی حق، غمناک ولی سم🎼دردناک، غمگین، ،بد ولی هموار سنگین سد 🎼یچیزی میگم شاید توهم تجربه کرده باشی🎼یهوقتا دلت می خواد که دور از سر و صدا شی🎼دوس داری لهشون کنی آدما رو زیره چرخه ماشین🎼ببین اینهمه سال دلت شد معطله کی ها🎼بی خودی توقع داشتی از همه چی ها🎼خاک خشک کویر شد از غمه گیاه🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔هی گاهی باید رفت باید برید باید گذشت💔باید شکستو باید خطر کرد باید پرید💔برو بپر بِبر نترس💔در واقع داری با رفتنت آزادیتو جشن می گیری💔درد مجازات نیس دوری مجازات نیس💔زخما و سختیا و حتی تحریمای ما💔پایه های موفقیتو تکامل هستن مرگ مجازات نیس💔چرا نمیشه تحملش کرد زندگی تاریک منم دور شمع🎼انقد نکن توجه به من که می خوام بدونه توقع برم🎼نگام به آسمون کلکو بکن بسه دیگه🎼فقط نذار نفس بکشم از نهایت عشق به هوس برسم🎼از دست دادی کیو🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔هی از این آدما دل می کنمو میجنگم💔بله باید رفت اما نباید قربانی شد🖤چون قربانی تقدیر شدنه که باعث واکنش تنده🖤بعضی وقت ها همه باید مجازات شن🖤و بهترین مجازات رفتنه🖤مغزه من ترک داره بی خود هی ضربه نزن که پخش می شه یهو کف زمین🎼این جاده هزار جهت داره اونو به هیچ وجه یه طرفه نبین🎼خستم از شما آدم ها که فقط همه جا همه اش به ضرر همین🎼هر طرف رد بشی داغونی که هرجا بالاخره یقدر کرده کمین🎼🖤🎼از این سیاه ترم ممکنه باز تیره ترم میشه🎼🖤تو خودت داغونی واسه چی بزنم نیشت🎼درد تو بدن نادخه اینجا غرق هر بدن تو دردش🎼هرکی از راه رسید دلتو عملا خون کردش🎼تو چراناراحتی ،رفت من چرا ناراحتم که کاردو تا ته نکردم تو قلبش🎼من واسه خودم جا ندارم که بخوادش قاطیم اونم شه🎼ولی باز چسبید به ک.نم شت🎼هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنم و می خندم💔کسی که زخماشو با موسیقی ترمیم میکنه✨🎵
ربطی به این عکس نداشت حرف شما

خودمم میدونم

وه یاد ژینا گیان،که‌چه ایران🕊  چاو رهه‌ش ☪️  دوعای له که‌سی ناکه‌م،که‌س به خوی خوش بیه ! دوعای خوی ئه‌کم خوا گیان ، بخته‌کی رهه‌ش بیه⚡️                                    دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱                                                                                      بزرگترین رویای من نواختن ویولنه🎻                                             تو رابطه ای که قراره همش اشتباهات طرفتو ببخشی یه بار خودت و برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن.                                                کیمیای عزیزم، امیدوارم یه روز منو ببخشی ولی اینو بدون که تا ابد شرمنده خودت و مهربونیاتم♡

ازدواج یعنی مسئولیت پذیری ، یعنی درک 

مشخصه  گاهی مسئولیت پذیری ، سختی هم بدنبال داره 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
من حاضرم به عشقم برسم حتی اگه سختیم بکشم و اذیتم کنه:)

اولشه بعد ها هم اگر اینو بگی خوبه 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

اینکه گاهی کسی خواسته یا ناخواسته زندگی مشترک تلخی داره یا حتی خودش زندگی تلخی میسازه دلیل بر این نمیشه که بگیم ازدواج یعنی اسارت،چیزی که این عکس نشون میده همینه،خیلی بدبینانه اس

نترس و غمگین مباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)
من حاضرم به عشقم برسم حتی اگه سختیم بکشم و اذیتم کنه:)

امیدوارم به خواسته ی دلت برسی و همیشه خوش باشی ولی کلا عشقی که اذیتت کنه ارزش محبت کردن نداره برا خودت ارزش و احترام قائل باش همیشه ،رسیدن به یکی به قیمت آزار خودت عاقلانه نیست

نترس و غمگین مباش،که ما تو را نجات خواهیم داد(سوره عنکبوت آیه ۳۳)
دیشب که شوهرم گفت نمی خواد اینستا نصب کنی همچین حسی داشتم....

مگه چیه این اینستا کوفتی بابا منم ندارم با اینکه یه دهه هشتادیم والا جز اعتیاد مجازی چیزی نداره

من بهت توهین نمیکنم عزیزم من فقط دارم توصیفت میکنم . . .💜                عمرتون داره میره، براش دست تکون بدید^^👐