2726
عنوان

از سینگلی دارم دق میکنمممم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست
عزیزم باید بیشتر تو جامعه باشی خودتو محدود نکن ب خونه و کار دربیا بیرون بچرخ دونفر تورو ببینن مطمئنن ...

اخه من تو جامعه هم باشم انقدددر دخترای رنگی رنگی و عملی زیادن ک کسی ب من نگاه نمیکنه من خیلی سادم،مثل تیپ خانوما تو دهه ۸۰ لباس میپوشم ارایش و اینام نمیکنم 

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خرابا اینقدر زیر و رو میکنن تا اونی که میخوان رو پیدا میکنن  سنتی ها هم سن کم با فک و فامی ...

حققق

من للم پیخواست یا یه همسر خیلی پولدار با جایگاه اجتماعی بالا کنم

یا ی همسر خیلی مومن و چشم پاااک و طلبه(ک خانوادم عمرا بذارن)

پولدارا ک داف پسندن من براشون زیادی سادم

مومناشم من براشون زیادی جلفم

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌
منم همینطور😐بنابر دلایل شخصی نمیتونم با کسی باشم و خیلی تنهام

یاد اهنگ علی تکتا افتادم

من امار زمین مشکوکم،اگر این شهر پر از ادم هاست،پس چرا این همه دل ها تنهاست

2728
اخه من تو جامعه هم باشم انقدددر دخترای رنگی رنگی و عملی زیادن ک کسی ب من نگاه نمیکنه من خیلی سادم،مث ...

خب تیپ بزن  امروزی تر کن خودتو سنی نداری ک. اگه محجبه ای میتونی ی حجاب استایل شیک بزنی یکم آپدیت کن خودتو نتیجه میگیری عزیزم

تو از اونایی هستی که ن مذهبیا قبولت دارن ن غیر مذهبیا🤣

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
اخه من تو جامعه هم باشم انقدددر دخترای رنگی رنگی و عملی زیادن ک کسی ب من نگاه نمیکنه من خیلی سادم،مث ...

اشتباه میکنی 

نوع لباس پوشیدنتو تغییر بده 

مانتو کتی با شلوار بگ بپوش 

رنگای پاستلی بپوش 

آرایشم شده در حد یه رژ بزن 

حداقل برای دل خودت ، من خودم دلم خونه 

ولی همیشه سعی میکنم لباسای رنگی بپوشم 

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت

ب حرفای بچه ها یکم بیشتر فک کن مثلا اونی ک میگ برو توی جامعه درست میگ ...برو توی اجتماع و دوست پیدا کن و سعی کن دایره ادمهای نزدیکتو بیشتر کنی ...یا اونی ک میگ حجاب استایل شیک درست میگ تیپ های خوب و تمیز و مومنانه بزن ی جوری ک وقتی خودت خودتو میبینی واقعا خوشت بیاد ...

ببین دوست خوبم حال و روزت دقیقا مثل حال و روز سالهای ۲۲سالگی منه دقیقا مثل تو بودم ولی ی جورایی تمایلم ب حجاب بیشتر از سوسولی تیپ زدن بود فهمیدم نمیشه اینجوری ادامه بدم یا رومی روم و یا زنگی زنگ

ی روز بخدا توکل کردم و حجابو انتخاب کردم و با همون روند ناشی گری و خز بازی رفتم توی دل خانمهای چادری و باحجاب و دلم خواست اون طرفمم عین خودم باشه بعد یکم ک گذشت از جمع های باحال خانمهای محجبه سر دراوردم و شدم یکی از اونا و کلی چیزای خوب یاد گرفتم و ب قدری غرق اون حال خوب شدم ک وقتی ب خودم اومدم دیدم کلی برا خودم خواستگار دارم و باید انتخاب کنم بینشون ...الان دیگ چن ساله از اون روزا گذشته و اون دوران تحول من بهترین روزامه و میگم چقد الکی استرس داشتم ک قراره تا اخر عمر تنها بمونم ...نگاهتو عوض کن و برای خودت عزت نفس داشته باش و هی با خودت تکرار کن ک قرار نیس حتما با ازدواج بتونی زندگیتو ادامه بدی ....بلکه تو ب اندازه کافی خوب و خانم هستی ک بتونی از پس خودت بربیای ...قرار نیس یکی پیدا بشه ک سرپرستی تو رو برعهده بگیره دستتو بذار روی زانو خودت و زندگیتو بساز حالا این وسط اگ‌کسیم پیدا شد ک حالت باهاش خوبه میتونه واردزندگیت بشه...این حرفایی بود ک دلم میخواست اون دوره از زندگیم یکی ب من بگ