2726
عنوان

از سینگلی دارم دق میکنمممم🙂

581 بازدید | 58 پست

انقددددر تنها و بدبختم و مگسم تو زندگیم نیست ک دارم از تنهایی دق میکنم

از طرفی نه میتونم پا رو اعتقادداتم بذارم و با پسرا عشق و حال کنم

از طرفیم ن اونقدر مذهبی هستم ک کلا دندون رو جگر بذارم

قشنگ زندگیم خود جهنمه

فقط کار و خونه ،خونه و کار

خسته شدم اصلا برا چی زندم؟

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ارتباط با آقا به قصدِ دوست داشتن هیچ ایرادی نداره

عزیزم من ب قصد دوست داشتن قدم بردارم اونا ب قصد ...هست

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌
چن سالته  منم عین تو ۲۵ ،۲۶ ساله سینگلم

۲۵ سالمه تمام عمرم بجز بک و چند ماه تنها بودم

منم اینجوری بودم واقعن

اعتقاداتم دقیقن هنین بود

خیلی ناخواسته وارد ی رابطه شدم ک فکرشم نمیکردم با کسی ک یک درصد احتمال نمیدادم 

و شد همه زندگیم خیلی عجیبه برام چرا عاخه😂🙂

عزیزم من ب قصد دوست داشتن قدم بردارم اونا ب قصد ...هست

وقتی از دوست داشتنش مطمئن شدی وارد رابطه بشید وگرنه دوست داشتن یک طرفه که رابطه ای رو به وجود نمیاره 

که اگه وجود داشته باشه برای هوسِ

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
از سینگل گفتنت معلومه 19 سالته

از ی کلمه چطور تشخیص میدی؟

۲۵ سالمه

منم اینجوری بودم واقعن اعتقاداتم دقیقن هنین بود خیلی ناخواسته وارد ی رابطه شدم ک فکرشم نمیکردم با ...

من یدونه مرد خوب هم ندیدم تو کل عمرم

باورت نمیشه از بغض تنهایی چشمام پر از اشکه

2706