2726
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😢اره راس میگی،خاک تو سرش که قدر زن و زندگیشو ندونست😔

عب نداره عزیزم سخت نگیر به خودت پیر میشیا 

زنداداش من با دوتا بچه سر مسائل جنسی از داداشم جدا شد رفت با یکی دیگه ازدواج کرد بچه هاشم ول کرده 

ببین بعضی ها چقد خودخواه و بی خیالن 

یه کمم به فکر خودت باش چقد غصه میخوری 

عب نداره عزیزم سخت نگیر به خودت پیر میشیا  زنداداش من با دوتا بچه سر مسائل جنسی از داداشم جدا ...

اخه هیچکس ازدواج نمیکنه که طلاق بگیره دلم میخواست خوشبخت شم بچه دار شم ... نشد دیگه ، خدا بزرگه ...

ممنون به خاطر دلگرمی و حرفای قشنگت

دورت بگردم🌸

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
خدانکنه❤️

پیجت رو نگه میدارم که باخبر شم ازت.

باخبرم کن💐

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
میشه بگی سختی هاش چیه 🥺

میشه بپرسم خیانتاش چطور بوده ؟ خیانت مجازی یا جنسی ؟ و اینکه اون طرف چه جوری بوده ؟ یعنی به نظر خودت اون زن چه ویژگی داشته که همسرت جذبش شده ؟ ببین اینا رو میگم چون من وهمسرم دقیقا همین مشکل رو داریم اما برعکسش .‌من تمایلی به رابطه با همسرم ندارم . با اونکه نیاز دارم . اما به خاطر یکسری مسائل از رابطه فراری ام .‌

چجوریبه خانوادت گفتی🥺

اره بابای منم دوست دشمن زیاد داره 

شوهرم پسر عمومه و نورچشمی بابام بود 

بابام خیلی تعریفشو پیش خانواده مامانم میکرد ک برادرزادمه از پسرم عزیزتره برام و...

بعد ک من اولش گفتم ب بابام ناراحت شد گفت تحمل کن درست میشه ی فرصت دیگه بده چون خیلی شوهرمو دوست داشت راضی ب طلاق نبود حتی با من اشک میریخت 

منم قبول کردم ب خاطر بابام و شوهرمم دوست داشتم 

دوباره تکرار شد این سری بابام خودش پیگیر شده ب اون زنی ک با شوهرم بود زنگ ‌زد تهدیدش کرد 

ب منم گفت ب شوهرت بگو از این ب بعد دیگه دست بابامه فقط طلاق 

2706