2726
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 121 پست
آره شوهر من تغییر کرد.الان اندازه چشمام بهش اعتماد دارم

امیدوارم خوشبخت باشید عزیزدلم

ولی از نظر من اشتباهه و خودم باشم همچین اشتباهی رو نمیکنم.بخشودنی نیست و هیجوقت هم درست بشو نیستن.(نظر بنده بود)

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی که من هیچوقت بلدش نبودم خودخواهی اما برای نجات خودم از این جهنم باید کاری کنم

یه بار دیگه تلاشت رو کن و مفصل راجع بهش صحبت کن.یکمم تهدیدش کن

ببین عکس العملش رو.

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
هر کارم کنی گریه ت می گیره. همون که موقع گفتن نگاهت می کنه و تو می مونی چطور شروع کنی...  همون ...

اخه خیلی مهربونه خیلی قلبش پاکه دلش بشکنه ناراحت بشه من میمیرم😥دوساله جیک نزدم که هم به ابرو بابام نیاد

2728
امیدوارم خوشبخت باشید عزیزدلم ولی از نظر من اشتباهه و خودم باشم همچین اشتباهی رو نمیکنم.بخشودنی نیس ...

شوهر من تو عقد بودیم سنش کم بود و چون واقعا خیلی جذاب و خوشگل بود دخترا ولش نمیکردن. اوایل همش قهر میکردم بعد دیدم فایده نداره نشستم با مظلوم نمایی و گریه گفتم من زنت شدم که خوشبخت بشم نه بخاطر زنای دیگه همیشه یه چشمم اشک باشه یه چشمم خون. شوهرم خیلی دلسوز و مهربونه اشکامو دید قسم خورد دیگه به هیچ زنی نگاه نکنه. و تا الان که 8 سال میگذره از خودم بیشتر بهش اعتماد دارم

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
یه بار دیگه تلاشت رو کن و مفصل راجع بهش صحبت کن.یکمم تهدیدش کن ببین عکس العملش رو.

یا مسخره می‌کنه یا از خونه می‌ره بیرون یا میخنده میگه من زنمو دوست دارم ...

دیوونه س نمی‌فهمه چه گندی زده به زندگیم خیلی بچه س 

شوهر من تو عقد بودیم سنش کم بود و چون واقعا خیلی جذاب و خوشگل بود دخترا ولش نمیکردن. اوایل همش قهر م ...

عزیزدلم

فکر نمیکنی جریان زندگی شما و مرد زندگی شما با جریان اسی خیلی تفاوت داره؟💐عزیزم خیانت برای ایشون به دفعات تکرار شده.

من ۲۶ اون ۲۷

حیفی بخدا جداشو اگه مشاور هم میگه جداشو طلاق بگیر 

بخدا حیفه جونیته 

غصه باباتو نخور اگه ببینه تو ناراحت نیستی بری دنبال کارو درس پدرت هم خیالش از بابتت راحت میشه ولی اگه بشینی یه گوشه غصه بخوری خب معلومه پدرت هم غصه میخوره 

اخه خیلی مهربونه خیلی قلبش پاکه دلش بشکنه ناراحت بشه من میمیرم😥دوساله جیک نزدم که هم به ابرو بابام ...

چقدر خوبه که این اندازه باباتو دوست داری. 

اگر بخوای ناراحتش نکنی که اصلا نباید طلاق بگیری... 

باید بمونی و زندگی کنی. 

شما اسم طلاق بیاری چه گریه کنی چه نکنی ایشون غصه میخوره. 

یا مسخره می‌کنه یا از خونه می‌ره بیرون یا میخنده میگه من زنمو دوست دارم ... دیوونه س نمی‌فهمه چه گن ...

چی بگم قشنگم...

حرف مشاورت رو گوش بده و عاقلانه تصمیم بگیر.

امیدوارم طعم خوشبختی رو بچشی...نذار حسرتش بمونه به دلت.این زندگی چیز خیلی مهمی نیست که خودتو اذیت کنی..همینو بدون❤

عزیزدلم فکر نمیکنی جریان زندگی شما و مرد زندگی شما با جریان اسی خیلی تفاوت داره؟💐عزیزم خیانت برای ...

حق با تویه، معذرت

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2706