2726
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 121 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه🥺آخ بمیرم واسه بابام یه غم تازه 😥

بچه خودتو بکش از این حال بد بیرون

گاهی باید خودخواه بود

نترس

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
آره اگه میخواست درست شه تو این دوسال درست میشد 😢 خدا کمکم کنه بهترین تصمیم بگیرم دیگه خسته شدم  ...

خدابزرگه بسپار به خدا و اگه میخای واقعا جداشی با بزرگترات صحبت کن کمکت کنن

2728
با شوهرت حرف زدی؟چی میگه؟ پیامک و تماس مشکوک ازش دیدی؟

اره یا گردن نمیگیره یا میگه تو توهم زدی ، اون خیانت اولش رو می‌گفت مریضم اشتباه کردم و فلان ، ولی فیلم میبینه بهم کاری نداره خدا شاهده من چیزی نگم ماهی یبارمون هم حذف میشه ، این ینی من تحقیر میشم ینی رابطه م سالم نیست خیلییییی خسته م آدم همه چیزو نمیتونه بگه

😔😔😔جداشو بهتره به پدرت بگی . واقعا چون بمونی دورازجون افسرده میشی و یهو میبینی پیرشدی .خدا جوابشو ...

خیلی افسرده شدم ، بخدا خیلی زن خوبی بودم براش خودشم همین امروز می‌گفت من لیاقت ندارم

بابام خیلی مهربونه و دوسم داره خودش تنها منو بزرگ کرده مادر نداشتم ، طاقت غمشو ندارم تا الآنم به خاط ...

اخی عزیزم

هر چی دیر تر بگی بدتر میشه و بابات بیشتر اذیت میشه زود بهش بگو 

من اینها رو فقط گفتم که کمی بیشتر شما رو به صبر دعوت کنم، چیزی که بود رو گفتم، حالا بعد طلاق می خوای ...

بخدا دوساله دارم تلاش میکنم بهترین روزای زندگیمو دارم صرف آدم کردن شوهرم میکنم خودش نمی‌خواد درست شه وگرنه یه فیلم ترک کردن یه خیانت نکردن از موادمخدر ترک کردن که بدتر نیس

تا جوونی بیا بیرون از اون خونه

به بابات هم بگو می دونم از شنیدن این حرفا ناراحت میشی ولی می دونم اگر ۱۰ سال دیگه تحمل کنم به خاطرت و بعد بیام بگی بهم میگی چرا همون موقع نگفتی، می دونم دوسم داری و نمی خوای تو عذاب ببینیم، کمکم کن مثل همیشه تا از این سختی هم بگذرم

یعنی واقعا خیانت تکرار نشدنیه؟ به نظر من یکی که پاش باز شد تازه دریچه وجدانش بسته میشه.

آره شوهر من تغییر کرد.الان اندازه چشمام بهش اعتماد دارم

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا

خیانت خیلی تلخه. واقعا آدمو شکسته میکنه. منم نظرم اینه که تا جوونی خودتو راحت کن، نزار باردار بشی و بگذره چون طلاق گرفتن با داشتن بچه خیلی سخته. اگه پدرت ازت حمایت میکنه بهش بگو اگر هم خانواده ای داری که کلا با طلاق مخالفن سعی کن با منطق بهشون بگی که من با این آدم نمیتونم زندگی کنم 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2706