2726
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4470 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم من ۲۶ اون ۲۷ . میگه مریضم ولی اصلا سعی نمیکنه خودشو اصلاح کنه فقط داره با کاراش منو داغون ...

خدا پدرتون روبراتون حفظ کنه .عزیزم بنظرم باتوجه به شناختی که از پدرت داری باید بفهمی چجور موضوع روبگی . به هرحال شاید ی روزی زندگیت درست شد شایدم خدایی نکرده ببخشید که میگم بدترشد . نمیشه یه عمرم بسوزی وبسازی که  سنتم زیاد نیست اگ فکرمیکنی خوبه و خوب رفتارمیکنه بگو مطمان باش ازخوشحالی وخوشبختی شما خوشحال میشه .شاید باگفتن موضوع یمدت ناراحت شه وغصه بخوره ولی وقتی مشکلت حل شد یاباطلاق یا بادرست شدن همسرت ،پدرتم ناراحتی هاش روفراموش میکنه .بعیدمیدونم این جورخیانت کارها درست بشن نظرشخصی من این هست . 

میشه بگی سختی هاش چیه 🥺

زخم ربون. تنهایی. اهی دلتنگ روزای خوبی که باهم داشتید. خیلی از حرفا و کارا رو نمیتونی دیگه انجام بدی. محدودیت شدید. افسردکی همه اینها هستن. شاید دیگه نتنی هیچ مردی رو باب میلت پیدا کنی اینا رو هم در نظر بکیر

2728
منم خواستم این روبگم ک پدر مادرت گناه دارند مطمان باش اگه در جریان زندگیت باشند خیلی غصه میخورن اخه ...

اخه نمیتونم باهاش زندگی کنم دیگه ، بخدا عین دسته گلم می‌ره فیلم میبینه ماهی یبار دست نمیزنه بهم ، دروغ میگه ، کلا تو حال و هوای مجردیه،چیزیم بگم میگه غر میزنی ،شاغل نیستم دوساله فقط دارم زجر میکشم

نه بابا دعوا چیه  میگم حیفه جونیشه چرا جوونیش بزار به پای این آدم نه عشقی نه محبتی که فقط اسم ...

قربونت برم عزیزم بله درست هست خانمی ،اما من میگم ارزش نداره پدرش ناراحت شه من بیشتر فکر ناراحتی پدرشم . هرچند ک مشکلش خیلی اعصاب خوردکنه واین زندگی نیست جهنمه . میتونه طلاق بگیره و زندگی عالی داشته باشه باید خوب فکرکنه باتوجه به خصیوصیات اخلاقی پدرش

اگه بچه نداری لطفا به خاطر خودت پای ی بچه دیگ رو نیار وسط این زندگی وقتی همسر خوبی برای تونبوده قطعا ...

انقدر توی زندگیم حس ناامنی دارم که هرگز بچه نمیخوام تو این زندگی ، خدا می‌دونه من حامله بشم آقا چه خیانت هایی می‌کنه ، من مطمینم که نمی‌خوام باهاش ادامه بدم دوساله هزار بار فرصت دادم درست نمیشه دیگه مسخره شده 

مرد زن باره زنشو پیر وداغون میکنه  چی داری برا خودت میگی کی میگه همه مردها خیانت کارن ؟ این خ ...

خدای من شاهده که چقدر پیر و داغون شدم تو این دوسال 🥺 چشمام غمگینه دیگه مثل قبلا شاد نیست 😢

انقدر توی زندگیم حس ناامنی دارم که هرگز بچه نمیخوام تو این زندگی ، خدا می‌دونه من حامله بشم آقا چه خ ...

😔😔😔جداشو بهتره به پدرت بگی . واقعا چون بمونی دورازجون افسرده میشی و یهو میبینی پیرشدی .خدا جوابشو بده چقدر ی نفرمیتونه پست باشه متاسفم براش

عزیزم من دوسال ازدواج کردم درضمن فشار روحی روی من خیلی بیشتر بود ، این چیزارو نگید مردارو بی پرواتر ...

من اینها رو فقط گفتم که کمی بیشتر شما رو به صبر دعوت کنم، چیزی که بود رو گفتم، حالا بعد طلاق می خوای بدون مادر تنها باشی گفتم شاید با بی تفاوتی بتونی مدتی بیشتر دوام بیاری شاید درست بشه، اگه درست هم نشد میگی من تمام تلاشم رو کردم خدا حالا بقیش با تو.

خدا پدرتون روبراتون حفظ کنه .عزیزم بنظرم باتوجه به شناختی که از پدرت داری باید بفهمی چجور موضوع روبگ ...

آره اگه میخواست درست شه تو این دوسال درست میشد 😢 خدا کمکم کنه بهترین تصمیم بگیرم دیگه خسته شدم 

2706