2410
2553

بچه ها شوهر من بهم خیانت کرده دوماه اول عروسی بعد از سه چهار ماه دوباره مجازی خیانت کرد ، دروغ زیاد میگه ، فیلم بد میبینه گوشیشو چک میکنم میفهمم واسه همین اصلا میلی به من نداره اصلاااااا و اصلا به تفریح و این چیزا اهمیت نمیده ، خیلی تلاش کردم حتی مشاوره رفتم اونم نظرش اینه تا جوونی خودتو خلاص کن،خودش هیچ تلاشی نمیکنه رفتارهای زشتشو ترک کنه مثل اینکه از سبک زندگیش راضی وگرنه تلاش می‌کرد آدم شه,جدایی سخته برام چون خیلی احساسی هستم ولی دیگه خسته شدم تصمیمم طلاق هست اماااا نمی‌دونم چطور به خانواده م بگم چطور به بابام بگم میشه خواهرانه کمکم کنید بگید دقیقا برم پیش بابام چی بگم خیلیم زود گریه م میگیره دلم نمی‌خواد اذیت بشه وقتی دارم بهش میگم گریه م بگیره توروخدا کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه سختته بنویس براش... پشتتن؟

بابام خیلی مهربونه و دوسم داره خودش تنها منو بزرگ کرده مادر نداشتم ، طاقت غمشو ندارم تا الآنم به خاطر خودش بوده که موندم تو این زندگی 

2714
بابام خیلی مهربونه و دوسم داره خودش تنها منو بزرگ کرده مادر نداشتم ، طاقت غمشو ندارم تا الآنم به خاط ...

آخی چ سخت

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
بابام خیلی مهربونه و دوسم داره خودش تنها منو بزرگ کرده مادر نداشتم ، طاقت غمشو ندارم تا الآنم به خاط ...

قطعا اونم طاقت غم تو رو نداره عزیزم.

برای همین درکت میکنه و اصلا دلش نمیخواد تو یه زندگی سمی باشی.مطمئن باش.

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...
باید قوی باشی،نذار فکر کنن شکستی،محکم و با اعتماد به نفس اول کارهای همسرتون به پدرت بگو بعدش بگو تصم ...

آخه روم نمیشه بگم بعضی چیزارو مثل اینکه فیلم میبینه دزدکی و زناشویی نداریم انگار من فقط تو خونه مسئول خانه داریم

2706