2328

مامانم با رژیم تغذیه پزشک ۲۸ کیلو کم کرد 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

من قدم ۱۷۰ .وزنم ۷۶.نامزدم میگه دوس داشتم چاق تر بودی 😐منم گفتم بخاطر دل تو نمیتونم سلامتیم رو خطر بندازم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
کالری شماری تو یک ماهو نیم از ۹۵.۸۰ شدم ۸۷.۵۰

عزیزم کالری روزانه منو تو دوران شیردهی بدون فست با وزن ۸۳حساب میکنید؟ فک کنم حدود ۲۰۶۰ میشه درسته؟

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستین؟ممنونم
چه خوب.‌تو چه مدت؟دکترش پبج داره؟

اره میگیرم ازش

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
چجوری نگید چقدر وزن کم کردین راه حالشو بگید من با کالری شمار تکون نخوردم

روشت غلط بوده حتما

🧡عضو گروه نارنجی🧡..........وزن شروع ۸۶🧡........تاریخ شروع ۱۴شهریور🧡وزن اولیه ۹۵🧡هدف۶۸🧡
من قدم ۱۷۰ .وزنم ۷۶.نامزدم میگه دوس داشتم چاق تر بودی 😐منم گفتم بخاطر دل تو نمیتونم سلامتیم رو خطر ...

منم قد ۱۶۷  وزن ۷۴. دوست دارم ۶۰ کیلو بشم😢تحمل گرسنگی و ندارم. هر روز دارم چاق تر میشم. چاقی چیه لاغر خوبه

امضا ندارم
عزیزم کالری روزانه منو تو دوران شیردهی بدون فست با وزن ۸۳حساب میکنید؟ فک کنم حدود ۲۰۶۰ میشه درسته؟

۱۶۶۰ 

۲۰۶۰ برایه ثابت ماندن وزنه

🧡عضو گروه نارنجی🧡..........وزن شروع ۸۶🧡........تاریخ شروع ۱۴شهریور🧡وزن اولیه ۹۵🧡هدف۶۸🧡
2052
2344
2037
2108