2726
عنوان

منم خسته شدم خدا جون😭💔

170 بازدید | 10 پست

چیکار کنم؟دوستان با یه بابای شیشه کش توهمی

چرا خدا زندگینو درست نمیکنه؟

حتی خاستگارامم میپرونه این ایننننن

برای اینکه قوی شی و با تجربه باید ضربه بخوری باید قلبت بشکنه باید له شی🙃💔که تجربه به دست بیاری💫

خدا بهت صبر بده 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن از کمپ بیان ببرنش

عزیزم من ک بلد نیستم بعدش بابام از اوناس ک خیلی رفیق و کلا به حرفاش حساب میبرن اطرافاش

اگه اینکارو کنم منو جر میدن

برای اینکه قوی شی و با تجربه باید ضربه بخوری باید قلبت بشکنه باید له شی🙃💔که تجربه به دست بیاری💫
2728
یواشکی زنگ بزن خودتم معرفی نکن بهشون 

خدم تنها میشم اونوقت کسیو ندارم🥺💔فقط این توهمی رو دارم داداشمم که فراریه

پس بشین مصیبت بکش ببخشیداا

عزیزم نگفتم بابامو رد کنم بره خواستم ببینم باید چیکار کنم اوکی شه همه چی

بعدشم بابام شرکت داره که اگه نباشه همه پیشون نابود میشه

عزیزم نگفتم بابامو رد کنم بره خواستم ببینم باید چیکار کنم اوکی شه همه چی بعدشم بابام شرکت داره که ا ...

خب چه فایده وقتی معتاده

ممکنه حتی تو هم معتاد شده باشی و خبر نداشته باشی

خب چه فایده وقتی معتاده ممکنه حتی تو هم معتاد شده باشی و خبر نداشته باشی

پیش من ک نمیکشه چی فکر کردی