عنوان

چطوری پول توجیبی از شوهرم بگیرم؟

2550 بازدید | 53 پست

بچها من ۲۱ سالمه،خونه دارم و دوتا بچه کوچیک دارم.تموم خرید هام اینترنتیه،چون شوهرم سوپرمارکت داره و اصلا نمیرسه برام چیزی بخره،هربار هم میریم خرید،قشنگ گ.و.ه میشه تو خریدمون با اخلاق جفتمون.

چون سوپر مارکت داریم هزینه ای اصلا به دست من نمیده و توی این شیش سال خودم بودم ک از جیبش برمیداشتم،تا یکسال پیش ک ساعت۴صبح زنگ زد و دعوا و.....ک تو پول میدزدی 😥

یعنی تا اونموقع نمیفهمیده خنگ/:

از اونروز حتی هزار ت برنداشتم.

کارتش و میگیرم میرم خرید خونه داشته باشم.

وای اینک پولی برای خودم بده اصلا.

نظر بدین چیکار کنم،چی بگم ک بم پول بده.

تا دوماه دیگ البت شاید خودم ب درامد برسم از طریق کار.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بشین در مورد این موضوع صحبت کن 

بگو من یه خانومم مااادرم با بچه ها بیرون میرم پارک میرم ... بچها خوراکی میخوان ... باید پولی تو کیفم باشه همیشه 

اصلا شاید بیرون زدیم یه چیزی شکستیم نباید خسارتشو بدیم !!؟

از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉
بشین در مورد این موضوع صحبت کن  بگو من یه خانومم مااادرم با بچه ها بیرون میرم پارک میرم ... بچ ...

من توی روستام فداتشم،اخرش پاشم برم تا مغازه،البت خیلی پیش اومده،سرزده یکی اومده خونم،پول نداشتم.بقول شما...دلم یسری چیزا میخاد بخرم ولی پول ندارم

من توی روستام فداتشم،اخرش پاشم برم تا مغازه،البت خیلی پیش اومده،سرزده یکی اومده خونم،پول نداشتم.بقول ...

خب باهاش باید صحبت کنی شاید نیاز باشه چند بارم صحبت کنی 

کمی دیر شده عادت کرده اما الانم میتونی برا خودت ماهیانه ای قرار بدی هر چند کم 

وقتی از نظر روحی حالش خوب بود بگو من دوست دارم پول تو جیبی داشته باشم بهم حس اعتبار و ارزش میده 

از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉
حتی اگه به درامد برسی باید بهت پول بده مستقیم بگی بهش چی میگه ؟؟؟

شاید اونموقع بده...نمیدونم.

میگ الکی پول خرج میکنی،خب پول برای خرج کردنه جم نمیکنم ببرم توی قبر ک🥺

خب باهاش باید صحبت کنی شاید نیاز باشه چند بارم صحبت کنی  کمی دیر شده عادت کرده اما الانم میتون ...

دقیقا...اون اوایل میگفت ارایش نکن گفتم اعتماد بنفسم و پایین میاره،خودش یمدت برام میخرید

2706