2328
عنوان

با همچین شوهری چجوری برخورد میکنید

493 بازدید | 32 پست

امشب رفتیم خونه خواهر شوهرم بعد دخترش نامزده،میگف دخترم میگه چرا منو شوهر دادی و دلم نمیخاد ازدواج کنم،من برگشتم گفتم حتمان بخاطر اینکه تنها میشه اینجوری میگه یهو شوهرم به شوخی برگشت گفت خب صبح برو خونتون بچهارو بزارو برو حالا اینارو به شوخی و خنده میگف خواهر شوهرم گفت اگه این بره یدیقه دووم نمیاری گفت زن پره، منم گفتم موقع مریضی از جون جون گفتن به ادم پایین نمیای خوب ک میشی زبون درمیاری بعد اومد رو پام خوابید منم محلش ندادم اومدیم خونمون بهش گفتم یه حرف محبت طرفو صد برابر میکنه،یه حرفیم هس باعث دلسردی میشه گف من شوخی کردم  تو جنبخ نداری، منم گفتم خوشم نیومد از شوخیت بعد ازم رابطه خواست منم اجازه ندادم شما بودید چه رفتاری میکزدی با همچین مردی

کارت درست بود تا همینجا تنبیه میشه بار بعد اینجوری تو جمع نمیگه ولی بیشتر از این کشش نده  دعوا بزرگتر میشه 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
شوخی کرد عزیزم اینجوری کنی بینتون فاصله میفته

آخه کوتاه هم که میای فکرمیکنن چخبره 

الان خودمن همیشه کوتاه میومدم وزوداشتی میکردم تازگیادیگه کوتاه نمیام بفهمه چخبره حالانمیدونم کارم درسته یانه

سومین کاربریمه😑   چی میشه منم باردارشم وبچم بمونه ونمیره🥺💔
یک نصیحت رابطه زناشویی (جنسی) رو از بقیه چیزا جدا کن بخصوص سر چیزای کوچیک مثل این … رابطه تونو دا ...

ببخشیدا ولی من تجربه شخصیم میگه وقتی قهری رابطه هم نداشته باشی 

پررومیشن من یکی از دلایل پرروشدنشوروهمین حساب میزارم

چرا هرچی تاپیک میبینم آخرش ختم شده ب رابطه چخبره امشب😐😐🤕

نممیدونم چرا من همش فک میکنم آقان چند روز پیش یه اقایی بود کل تایپیکاش در مورد بارداری و رابطه وبچه داری و از اینچیزا بود اینقدم خانما راهنماییش کرده بودن بعد کاشف به عمل اومد مرد بود الکی گفته زنه😑😑

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
قهر کن باهاس سرسنگین شو اما دعوا نکن

دیروز یه بحثی کردیم و صبح رفت سرکار پیام صبح بخیر داد و گفت حالت خوبه منم گفتم ممنون گفت ولی من ناراحتم منم جواب ندادم بعدش گفت معذرت میخوام اگه ناراحتت کردم ولی من خیلی دلخورم ازش نمیتونم🤦🏻‍♀️

[QUOTE=249193701]نممیدونم چرا من همش فک میکنم آقان چند روز پیش یه اقایی بود کل تایپیکاش در مورد بارداری و رابطه وبچه ...[/QUO😒😒نخیر عزیزم خانومم ادم جرات نمیکنه برا مشکلش از کسی همفکری بخاد

یک نصیحت رابطه زناشویی (جنسی) رو از بقیه چیزا جدا کن بخصوص سر چیزای کوچیک مثل این … رابطه تونو دا ...

عاخه رابطه هم باشه از ته دلم نیس چون واقعا از شوخیش ناراحت بودم

عاخه رابطه هم باشه از ته دلم نیس چون واقعا از شوخیش ناراحت بودم

حرف بزنین ولی سنگین 

بزارتنبیه بشه دیگه تکرارنکنه بعضی وقتامردا عییین بچه هان🤦🏻‍♀️

نممیدونم چرا من همش فک میکنم آقان چند روز پیش یه اقایی بود کل تایپیکاش در مورد بارداری و رابطه وبچه ...

چون از این حرفا تحریک میشده اینجوری کرده

حالا یک عده میگن مگه چیه؟ بزار جار بزنیم حامله ایم

مگه جیه بزار جار بزنیم پریودیم

مگه چیه بزار جار بزنیم شیر میدیم طبیعیه طبیه طبیعیه

به خدا عقل مردم ما کلا زایل شده

2052
2344
2037
2108