2328

نمیدونم چمه ۶ماهه عروسی کردم خونه بابام نیم ساعت فاصله داره هیچ نرفتم بمونم هی میگن بیا بمون شوهرم نمیاد باهم بمونیم منم بدون اونک میرم دلشوره میگیره هی فکرم جاها بد میره ک خدا شوهرم داره چکار میکنه کجاس  خونوادم هی زنگ میزنن من هیچ زنگ نمیزنم خیلی دل سنگم چرا اینجورم انگار دلم تنگ نمیش،😑🤕

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2343

طبیعیه اول زندگیتونه 

منم تازه ازدواج کرده بودم نصف روز جایی میرفتم دلم تنگ میشد برا خونم وسایلام !!

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از سال ۹۷ عضو سایتم ، کاربری جدیدمه 😉

من تا یکسال هر روز بعد از کار میرفتم خونه مامانم بعد میرفتم خونه 

کلی هم دوتایی پیششون میموندیم مخصوصا آخر هفته ها 

شاید چون پدرم فوت شده بود احساس میکردم نباید تنهاشون بذارم 

منم دوساله خونه خودمم اوایلش دلتنگ میشدم و هر رور میرفتم آلات خیلی کمتر شده خونه خودمو بیشتر دوس دارم 

حتی از تنهاییم لذت میبرم 

فقط دوس دارم شوهرم بیاد خونه

خونه مادرم م میرم فقط چشمم به دره شوهرم بیاد  دنبالم 

فکر گردم فقط من اینجوریم 🥲

سلام،کاربری دوممه خودم خودمو تعلیق کردم از سال ۹۷ که عقد بودم عضو  بودم و خیلی تاپیک میزدم چون دوران عقد خوبی هم نداشتم تاپیکامو،که میخوندم اذیت میشدم دیگه نمیخواستم ببینم تاپیک هامو خداروشکر میکنم الان زندگیم خیلی بهتره🥲💖دعا کنید تا چند ماه آینده شرایط جور بشه و مامان بشم 🥲

منم اوایل همین بودم. البته انگتر دلم تنگ نمیشد. ولی الان بعد دو سال همش دوس دارم برم. اینکه شوهرم تذیتم میکنه کاملا ناثیر داره. ولی کلا خیلی بیشتر دلتنگشون میشن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

من خونه که باشم ازکارکردناخسته میشم همش تمیزی اشپزی و...میام خونه مامانم استراحت مطلق ایییینقدرخووووبه😄

تقریبا3سالی میشه که خواننده خاموش هستم وخیلی ازشماعزیزان رومیشناسم خوشحالم که به جمعتون اضافه شدم😊