2726
عنوان

موهامو میکنم خیلی حجم موهام کم شده؟؟+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر افسردگیه  کندن موها هم یه اختلاله که اسمش عجیب غریبه یکی از دوستای منم اینجوریه

عکس رو دیدی موهام کم شده یا من حساس شدم دست میکنم انگار کف سرمو حس میکنم😢

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2728

برو کوتاه کن یه مدل قشنگ که هم سبک شه،هم رسیدگی بهش آسونتر شه بعد با قرص و روغن های مختلف و ماسک تقویت کن،تونیک سریتا بزن،به موهات دست نزن

منم چند وقته ریزش مو گرفتم ولی شوهرم اجازه کوتاهی نمیده

از چشم افتادن مقوله ایه که با هیچ دوست داشتنی برابری نمیکنه،میبینیش، اتفاقا دوستشم داری ولی نسبت بهش بی تفاوتی..... از چشم افتادن تو دلشکستگی محض اتفاق میفته 💔
یا افسرده شدی یا یه تیک عصبی گرفتی برو مشاور درست میشه ان شاءالله

در عین اینک اعصابم خوزد میشه ک کچل دارم میشم ولی باز میگم ب جهنم مهم نیست معلوم نیس فازم چیه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
عکس رو دیدی موهام کم شده یا من حساس شدم دست میکنم انگار کف سرمو حس میکنم😢

آره دیدمش حجم موهات خوبه عزیزم حساس شدی یکم. دوست منم دقیقا یه نقطه خاص سرش بخاطر همین کندن خالی‌تر شده. 

ولی من می‌دونم روی پر‌نور‌ترین ستاره‌یِ آسمون یه فرشته‌ با لباس‌ نقره‌ای نشسته و منتظره من بخوابم تا بیاد مو‌هامُ ناز کنه :)🤍🌙 شما چجوری زمانتونو مدیریت می‌کنید و در روز هم کار می‌کنید هم مطالعه دارید هم تفریح و وقت گذرونی با خانواده؟ من تصمیم گرفتم فقط یه آب خوردنمو زیاد کنم از اون به بعد یا پای شیر آبم یا تو دستشویی  من دیگه هیچوقت اون آدم قبل نمیشم🥀🩸
2706