2703
2553
عزیزم  چقدر درکت میکنم  یه بار یکی ک دوسم نداشت و من خیلی وابستش بودم پسم زد گف تو مث خو ...

دلت پاکه که خدا صداتو شنید

خدا خیلی وقته دیگه صدامو نمیشنوه

میخام داد بزنم خدایا منو مییبنی تو‌ چه منجلابیم؟

سر نماز صداش میکنم اما جواب نمیده

برام دعاکن برگرده خدای صدای تورو میشنوه

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
انشالله اگه صلاح شما هم هست زود جور میشه همه چی اگه نیست یه بهترش میاد به نگرانی این روزات میخندی

من فقط همینو میخوام به خدا گفتم اینو به صلاح م کن چون دلم میخواد تا اخر عمر با این باشم 😬

🌱💚 سادات هستم 💚🌱
من فقط همینو میخوام به خدا گفتم اینو به صلاح م کن چون دلم میخواد تا اخر عمر با این باشم 😬

😂😂😂😂خیلی توکل قشنگی بود خیلی شیک حق انتخاب واسه خدا هم نذاشتی 🤣🤣🤣

2714
دلت پاکه که خدا صداتو شنید خدا خیلی وقته دیگه صدامو نمیشنوه میخام داد بزنم خدایا منو مییبنی تو‌ چه ...

عزیزم میدونی بعد چند وقت برگشت 

تقریبا یک ساااال 😑😑

من تو این یه سال مث شما مردمو زنده شدم 

قشنگم من کامل میفهممت ولی سعی کن تو دلت هی ب خدا بگی بحق حسینت پشیمونش کن 

اخه فقط ائمه هستن ک راه گشان 

من تو این مدت مدام امام حسینو صدا میکردم بس ک حالم مشوش و خراب بود 

مدام گریه میکردم 

عزیزم یه چیزی یادت میدم ک خیلیا ازش نتیجه گرفتن اگه اعتقاد داشته باشی 

تا یه مدت هرروز زیارت عاشورا بخون و آخر هفته ها ک خواستی بخونی ثوابش رو ب حضرت ام البنین هدیه کن 

اگر بتونی حداقل یکبار با صدتا لعن و ثدتا سلامش بخونی واقعا معجزه میکنه

انشاءلله حضرت ابالفضل دست همه رو بخصوص شمارو بگیره بحق علی اصغر و حضرت رقیه (س)🙏

که اگه برگرده بگم نمیخامن

اسی طرف کیه یکم توضیح میدی 

منم منتظرم طرفم برگرده بیاد التماسم کنه به پام بیفته 

یعنی میشه اون روز رو ببینم 

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍
عزیزم  چقدر درکت میکنم  یه بار یکی ک دوسم نداشت و من خیلی وابستش بودم پسم زد گف تو مث خو ...

تروخدا دعا کن این اتفاق برا منم بیفته بیاد به دست پام بیفته 

البته طرف من شوهرمه

با همسرم عقدم و از ۱۲مرداد تا الان وضعیتم با شوهرم تو وضعیت بلاتکلیفی مونده و شرط گذاشته یا من یا درس و منم درس انتخاب کردم .اونم رفته و خبری ازش نیست و من تمام امیدم به خداست ک معجزه کنه که هم زندگیم حفظ کنم هم درسم .میشه تا الان ک اومدی برای حال دلم یه صلوات بفرستین لطفا ♥️🙏 امروز 26مرداد هست و بعد از 15 روز بلاتکلیفی پدر شوهرم زنگ زد به بابام در مورد موضوع ما صحبت کردند ولی خب به نتیجه ای نرسیدن.خداجونم منتظر معجزه بعدیم قربونت برم دل این بندت رو نشکون هرچی خیره برام روشن کن🙏                      «إِنْ يَنْصُرْكُمُ اللهُ فَلا غالِبَ لَكُمْ وَ إِنْ يَخْذُلْكُم فَمَنْ ذَا الَّذي يَنْصُرُكُمْ مِنْ بَعْدِهِ وَ عَلَى اللهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ » اگر خداوند شما را يارى ‌كند، هيچ‌كس بر شما غلبه نخواهد ‌كرد؛ و اگر دست از يارى شما بردارد، كيست كه بعد از او، شما را يارى ‌كند؟! و مؤمنان بايد، تنها بر خداوند توكّل كنند.(آیه۱۶۰ سوره ال عمران)یه دختر کورد رنج کشیده از دیار تبریز 🤍

بنظرتون کسی که بعد جدایی خیلی  دلتنگ  و افسرده میشه یعنی عاشقه یا میشه فقط دوسداشتن ساده هم باشه 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2706