2410
2553

اگر برگرده مطمعنم نمیتونی بگی نمیخوامت. میدونی چرا ؟چون هنوز برات مهمه و نتونستی فراموشش کنی ولش کن بابا فرض کن بهش گفتی فراموش کن بره خودت به کارای مفیدی مشغول کن تا آدم موفقی بشی عزیزم 

برای منم همین دعا رو بکن خیلی از سوال هام بی جواب موند خیلی حالم گرفته شد وقتی گفت من برای رابطه ای ...

انشالله برمیگرده

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
انشالله برگرده

خانوم دکتر به خدا این رفتارا از شما بعیده... 

لطفا شنبه یه نوبت دکتر روانشناس بگیرید.. حتماااا. 

بردی باهاش صحبت کنید. 

تا اطلاع اولیه هم با کسی رل نزنید. 

ریپ نزن، اگر نظرت با من مخالفه حوصله بحث ندارم. 
خوش بحالت نه من این شانسا نیس شکستای عاطفی من زیادن....

ببین من گفتم اگه به صلاحمه بشه اگه نیست خدا کاری کنه که نشه حتی یه روز مونده به عقدمون بهم بخوره...دیگه خداروشکر همه چی خوب پیش رفت شاید باورت نشه وقت نداشتیم زیاد یه جای دیگه بود نمیتونست بیشتر از چند روز بمونه که عقد کنیم اول اون آزمایش داد کم خون بود من گفتم منم قطعا کم خونم چون اکثر خانما کم خونن دیگه هیچی گفتم حتما خدا نمی‌خواد خودمو آماده جدایی کردم که خدا میخواست و کم خون نبودم هیچی رو به زور از خدا نخواه بسپر به خودش ببین چطور درستش می‌کنه اگه به نفعت باشه

عزیزم 

چقدر درکت میکنم 

یه بار یکی ک دوسم نداشت و من خیلی وابستش بودم پسم زد گف تو مث خواهرمی 

من فقط میخواستم بیاد خواستگاریم یکم زیاده خواه بودم البته😁

خلاصه خیییلی دلم شکست ک بهم گف آبجی 

من انقد دعا کردم ک وابسته بشه بیاد من نخوامش 

یه روز در کمااااال ناباوری پیام گذاش ک دلم برات تنگ شده و ازین حرفا منم جواب ندادم 

برات همچین روزی رو میخوام ❤

2706