2703
2553

دعام کنید

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید

کیو گول میزنی 

میخوام بدونی که من عوض شدم ، شایدم یکم عوضی .. اینسری دیگه واقعا اون قلب مهربونمو انداختم جلوی سگا تیکه تیکش کردن ؛ میخوام بدونی که دیگه با موش مردگی بازیاتون خام نمیشم ، دیگه فرصت نمیدم دیگه درک نمیکنم ! دیگه با کوچیک ترین چیز ترکتون میکنم و میرم . الان ی قلب جدید دارم با قانونای جدید .. قانون اول و اخرش اینه که اگه از این قلب رفتی ، دیگه راه برگشتی وجود نداره ! یا الان یا هیچوقت .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم همینو میگفتم میگفتم برگرده میگم نمیخوامت برگشت و هفتم عقد کردیم 😐 فاز غم برندار حداقل جلو من یک ...

خوش بحالت

نه من این شانسا نیس شکستای عاطفی من زیادن....

میشه دعاکنید شخص موردنظرم برگرده؟💎بهم نه نگید دلمو نشکونید
منم همینو میگفتم میگفتم برگرده میگم نمیخوامت برگشت و هفتم عقد کردیم 😐 فاز غم برندار حداقل جلو من یک ...

کاش منم جای تو بودم😞

خدایا کاش خودت بغلم کنی قول میدم دیگه هیچی ازت نخوام🥲
2714

چه شانس ت خوب بوده که برگشته منو شیش ماهه خودمو بستم به دعا و...

🌱💚 سادات هستم 💚🌱

برای منم همین دعا رو بکن خیلی از سوال هام بی جواب موند خیلی حالم گرفته شد وقتی گفت من برای رابطه ای ک تموم شده تلاش نمیکنم خیلی دلم میخواد برگرده حالشو بگیرم البته نشونه هایی برای برگشت گذاشته ک من پی ام بدم اما کور خونده

❄ Only G♥D ❄
2706