2733
2734
عنوان

متنفرم از این پشما

| مشاهده متن کامل بحث + 11624 بازدید | 185 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

و من یک پشمالوی نامزدم ک نامزدم از پشم ب شدتتت بدش میاد😔واقعا منم خجالت میکشم همش .موقع رابطه اینا هی میگم لامپو خاموش کن فلان .یا اصلا دوست ندارم رابطه داشته باشیم ب خاطر مو .امشب بزنم صب درمیاد هیچ موقع زدنم هم حاهاش خیلییی معلومه و بدنم دون دون هستش ..نامزدم هی میگه دوسم دارم بدنت مث اینه باشه برق بزنی فلان .از مو حالش ب هم میخوره .بهم میگه برو لیزر ترسو دارم ولی تصمیم گرفتم پریودم تموم بشه میرم 👌👌 البته هنوز جرعت بیکینی رو ندارم رونام میخام برم.

لایک نکنید  لایک نکن!!!!!
2731

فک کنم نامزدم سفید .خوش هیکل.قد بلند خوش قیافه .پوستش صاف .البته بدنش خیلی پرمو اوت ب کنار .منم چاق قد کوتاه رنگ پوست تیره سبزه و پرمو اعتماد ب نفسم از ازدواج شده صفررررررر البته تعریف نباشه قیافم خیلی خوشگله .و فک کنم نامزدم فقط ب خاطر قیافم و اخلاقم عاشقمه‌البته اپن طفلی چیزی نگفته جز در مورد پرمویی ولی خودم خجالت میکشم بدم پررررمو سیاه از چاقی هم جر خورده بعضی جاها .ولی تصمیم گرفتم از امروز ب خودم برسم .رژیم گرفتم .میخام ب پوستم برسم ‌‌ولیزر کنم  

لایک نکنید  لایک نکن!!!!!