2726
عنوان

متنفرم از این پشما

| مشاهده متن کامل بحث + 11557 بازدید | 185 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره لیزر صاف صاف میکنه مثل بچه

چند جلسه رفتی ؟ من ۷.۸ جلسه فول شد یه تایمی هیچ خبری نبود شاید تیکه تیکه .الان باز جنگل شده دارم دیوونه میشم ینی نویت شارژمه؟ اگه دیر شده باشه باید از اول برم جلساتو؟

ببین برو لیزر واقعا خوبه. مامان من لیزر کرده الان دیگه اصلا موهاش درنمیاد از اون حالت دون دونی هم در اومده  

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2728
خداروشکر من کلا‌کم موهستم الان یک ماهه که موبرزدم به دستوپام هنوزموهاشون درنیومده😁

جای خالی این پست خالی بود 

دندوناتم بکن تو😒

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
من چندساله ليزر كردم و راحتم

من‌صورتمو‌یک‌جلسه‌لیزر‌کردم الان داره موهاش درمیاد طبیعیه دیگه؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
😂😂 خب همین باعث میشه ضخیم تر بیرون بیاد بقران خیلی بغض دارم اصن هیچی برام تو رابطه لذت بخش نیس ...

منم اینجوری بودم

۷جلسه رفتم لیزر 

صااافه صاف شدم... پشیمونم که چرا رودتر انجام ندادم

شوهرم بهم‌میگه هلو🤣🤣🤣🤣 بیکینیت عین دختر بچه میشه صافه صاف

چند جلسه رفتی ؟ من ۷.۸ جلسه فول شد یه تایمی هیچ خبری نبود شاید تیکه تیکه .الان باز جنگل شده دارم دیو ...

شاید جایی ک رفتی خوب نبوده 

با مشکل هرمونی داریی 

چون ۷۰ درصد موها در نمیاد 

و هر یه چند ماه یک بار باید بری شارژ

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
چند جلسه رفتی ؟ من ۷.۸ جلسه فول شد یه تایمی هیچ خبری نبود شاید تیکه تیکه .الان باز جنگل شده دارم دیو ...

جلسات شارژ روبهت نگفتن کی بری؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706