2726
عنوان

متنفرم از این پشما

| مشاهده متن کامل بحث + 11582 بازدید | 185 پست
بابا طوری نیس من ۲ بار در ماه موم میندازم کل بدنمو اون قسمت رو هم هفته ای یه بار

سرد یا گرم؟استفادش راحته؟چ مارکی ؟میشه بگی گلم 

دیدی داری موزیکِ مورد علاقتو گوش میدی بعد جاهای قشنگشو هی برمی‌گردونی عقب دوباره گوش می‌کنی؟ای‌کاش میشد این‌کارو با زندگیمونم بکنیم

خداروشکر من کلا‌کم موهستم الان یک ماهه که موبرزدم به دستوپام هنوزموهاشون درنیومده😁

غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند♡                     سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پوست منم حاصلخیزه و پر پشمه😂😂 دیگه ابرو واسم نمونده صبح ب صبح با ژیلت تو حمومم

😂😂

خب همین باعث میشه ضخیم تر بیرون بیاد

بقران خیلی بغض دارم اصن هیچی برام تو رابطه لذت بخش نیس

همش بفکر پشمامم😭😭😭😭😭

ژیلت هم بکشم به شدت میخاره و قرمز میشه و‌زخم😞😭

سرد یا گرم؟استفادش راحته؟چ مارکی ؟میشه بگی گلم 

گرم الوورایی میزنم دیر دیر میاد مارکش نمیدونم ولی موم هندیه بعد زیربغلم ب الووا حساسیت داره اونو نمیزنم

یک عدد دختر موبلندِ عاشق...عاشق انواع پاستیل....من ب حقوق حیوانات احترام میزارمو با یه سریاتون بحث نمیکنم😎🐛 یه آرایشگر و میکاپ ارتیست خفن عستم...متولد اخرای هشتادم☘سوالاتی مربوط ب ارایش مدله مو و حتی قیمتاشون داشتید در خدمتم و در این تاپیکا منو تگ کنین ک راهنمایی کنم!مخالف حظور اقایون عزیز توی سایت!!!! درخواست دوستی قبوللل نمیکنمممممممم زور نننزن
لیزر که خیلی خوبه من انجام دادم بی پشمم الان اپیلاسیون زیرپوستی میکنه پشما رو

خب میگن لیزر هم باز یکم موها بیرون میاد🥺

شما کل بدنتون لیزر کردید؟

2706