2410
2553
عنوان

متنفرم از این پشما

11468 بازدید | 185 پست

واقعا اینا چیه رو دست و پاهامون

خستم کردن

موم میندازی نهایت یه هفته خوبه

ژیلت میکشی هنوز از حموم در نیومده سرشون زده بیرون

واقعا یعنی چی؟

ازشون متنفرم اعتماد بنفسمو‌ جلو همسرم گرفتن

نگید لیزر چون حتی کسایی که خودشون اینکارس شغلشون میرن اپلاسیون و حتی خود دکترای پوست

من اشنا دارم ک‌ میدونم لطفا نگید از خودت حرف در نیار

از همشون متنفرم کاش نبودن مگه چی‌میشد منم بی پشم بودم😭😭😭😭😭😭😭😭

من ندیدم کسی رو ران و بین رانشم مو داشته باشه

کلافه شدم😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیا من رو رونم مو دارم همه جام مو دارم تنها نیستی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بابا طوری نیس من ۲ بار در ماه موم میندازم کل بدنمو اون قسمت رو هم هفته ای یه بار

یک عدد دختر موبلندِ عاشق...عاشق انواع پاستیل....من ب حقوق حیوانات احترام میزارمو با یه سریاتون بحث نمیکنم😎🐛 یه آرایشگر و میکاپ ارتیست خفن عستم...متولد اخرای هشتادم☘سوالاتی مربوط ب ارایش مدله مو و حتی قیمتاشون داشتید در خدمتم و در این تاپیکا منو تگ کنین ک راهنمایی کنم!مخالف حظور اقایون عزیز توی سایت!!!! درخواست دوستی قبوللل نمیکنمممممممم زور نننزن
2714

میشه بگی موم سرد یا گرم؟استفادش راحته؟ 

دیدی داری موزیکِ مورد علاقتو گوش میدی بعد جاهای قشنگشو هی برمی‌گردونی عقب دوباره گوش می‌کنی؟ای‌کاش میشد این‌کارو با زندگیمونم بکنیم
شوهرم بهم میگه  خرس پشمالو انقد ک مو دارم😐

اره بخدا😭 امشب به همسرم گفتم نگام نکن خجالت میکشم

گف میخواستی ایقد پشم نداشته باشی (البته به شوخی و‌خنده گفت)

اره بخدا😭 امشب به همسرم گفتم نگام نکن خجالت میکشم گف میخواستی ایقد پشم نداشته باشی (البته به شوخی ...

بی خیال

شوهرا خودشون ۶۸ برابر ما رویش پشم دارن

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع
2706