2737
2734
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 53426 بازدید | 620 پست
متاسفانه ی حرفایی میزنه ادم اتیش میگیره جواب نده

یه مدت تمرین کنی سکوت کنی اونم کم کم بیخیال حرفاش میشه

عکس العمل نشون ندی رفتارش کمرنگ تر میشه

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زار ردی واسه پرنده؟ محکم باش تو زندگی فراز و نشیب های زیادی هست  شمایی ک واسه پرنده اینکارو م ...

عزیزم پرنده رو ۸سال داشتم کمع؟

تو ۸سال با ی درختم زندگی کنی وابستگی داره همش ی روز ناراحت بودم عجیب نیس ک

کم کم خوب میشم

اصلا خودتو ناراحت نکن. صبح بلند میشه یادش میره و دوباره شاد و شنگول میشید. از نظر من زن و مرد باید پا به پای هم کار کنن، نه اینکه فقط یه نفرشون کار کنه و خواسته ی تو از اون بیجا نبوده. الانم راحت بخواب و ابن اتفاق و فراموش کن. 

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2738

مثل شوهرمن 😑😑😑میبینی یه کاری رو بامیل خودش میکنه بعد اونقد منت میزنه که آدمو به غلط کردن میندازه من که دیگه سعی میکنم نزارم کاری بکنه اینجوری راحت ترم حرفی هم نمیشنوم 

باشه واقعا دیگه میخام تغییر کنم وقتایی ک گریم میاد باید برم ترک کنم اونجارو

اگه ترک هم نتونستی کنی سعی کن خودتو کنترل کنی .فکرتو ببر یه جای دیگه حواستو پرت کن و...ببین من خودم با یه بچه جدا شدم .تو بارداری و بعد زایمان مخصوصا افسردگی گرفته بودم و خیلی گریه میکردم به خاطر همین همسر سابقم فکر می کرد ضعیف و ناتوانم .دیگه بعدش که قضیه ی طلاقم پیش اومد سعی کردم جلوی اون از سنگ باشم تو جریان طلاقمون این همه رفتم محضر مشاوره دادگاه و...دیگه هرجا منو دید یه قطره اشک از من ندید.نه اشک نه التماس نه هیچی .بدترین حرفا و رفتارا رو دیدم تو این مدت ازش ولی حسرت اینکه یه قطره اشک یا التماس یا جلب ترحم  از من ببینه به دلش گذاشتم  ولی در عوض چندین بار تو دادگاه و اینا اون بغض کرد و گریه ش رو دیدم .دیگه فهمید چه غلطی کرده و من اون کسی که اون فکر میکرد نبودم افتاد دنبالم و مستقیم و غیر مستقیم خواست برگردم ولی دیگه کوتاه نیومدم .این تجربیاتم رو بهت گفتم که بگم از درون خودتو قوی کن نه دنبال جلب ترحم باش از شوهر نه گریه کن نه خیلی بهش وابسته باش اون وقت ببین برای به دست آوردن دلت و ناراحت نشدنت جونش هم میده  

پیج من برای ارائه ی گردنبند و لوازم هنری و گلدوزی :.          honarkadeh_firoozeh

ببخشید ولی منم یه دختر ۲۳ ساله با صدای بلند گریه کنه میره رو اعصابم چه برسه به مردای ایران که گریه براشون یه چیز جا نیفتاده هست.  نمیگم گریه بده ها خانمی اتفاقا گریه خیلی هم خوبه بهت کمک میکنه خالی بشی از طرفی چون میتونی حستو ابراز کنی باهاش نشون از قوی بودنته نه ضعف ولی نه کل روز دپرس بودن و گریه کردن اونم با صدای بلند بخدا هرکی باشه اعصابش خرد میشه. این مردای بدبخت صبح تا شب تو جامعه دارن میدوئن میان خونه که آرامش داشته باشن و دلشون باز بشه. هرچند که درک متقابل نیازه ولی خب گریه اونم برای پرنده برای خیلی ها قفله حتی زنا. سعی کن ناراحتیت رو به شیوه ی بهتری بروز بدی که به زندگیت لطمه نزنه. 

اخه خیلی دوسش داشتم شوهر من فکر میکنه تنها مرد دنیاست ک کمک زنش میده

همسر من پی پی بچه میشوره.پوشک ش میکنه.لباسشون عوض میکنه.خونه رو جارو میکنه.به بچه ها غذا میده..تازه امشبم خودش بنده خدا شام درست کرد ...بخدا....مگه چه عیبی داره مرد کمک خانومش کنه...این کامنت رو نشون همسرت بده ..والی تازه من چقد غر میزنم که نکن چرا ظرف شستی چرا اون جا گذاشتی ظرف رو و فلان.....

اولین کار اشتباهت اینه که همش گریه میکنی .منم مثل شما هستم ولی وقتی دیدم شوهرم از گریه متنفره دیگه گ ...

دیگع منم تو خلوت خودم گریه میکنم از این ب بعد

فقط عزیزم شوهرم هر وقت فشار مالی داره اینطوری میشه و هی میگه تو درکم نمیکنی چکار کنم بدونه منم‌شریک درداشم

2706