2726

باورم‌نمیشه بچه ها دارم با اشک مینویسم با قلب تیکه تیکه شدم 

من امروز پرندم مرد خیلی دوسش داشتم بعد از صبح ناراحت بودم شب شام درست کردمو حسابی خسته شدم ب شوهرم گفتم تو ظرفا کمکم میکنی گفت باشه بعد خودش گفت میخای خودم بشورم تو استراحت کن حال روحیتم خوب نیس گفتم باش

بعدش یهو دیدم ناراحته گفتم چی شده؟؟

گفت من داداشم اصلا کمک زنش نمیکنه فلان ولی من همش ظرف میشورم گفتم یعنی چی همه کمک زنشون میکنن دیگه هزار تا حرف بهم زد منم عصبانی شدم جوابشو دادم فحش دادیم رف تو اتاق من افتادم گریه 

اومد در اتاق بست گفت گریه هات دیگه مهم نیس

لهم کرد ۱ساعت بلند گریه کردمو حتی به ی ورش نبود خوابید

دارم میمیرم از بغض چرا خدا چرا😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب باید میگفتی مرسی عزیزم و اینا 

بعدشم بیخودی خودتو ضعیف نکن

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲

اول راست میگه برای پرنده مرنده گریه نکن دوم زر میزنه من دوست پسرم ۱۰ سال تیکه تیکه زندان بوده ولی ظرف میشوره بعضی وقتها  

اینقدر که خانمها توی دسشویی به همه طرف با دقت نگاه میکنن سوسک نباشه توی ازدواج دقت میکردن اوضاع این نبود  😐🖖

انصافا نمیدونم چی بگم...

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2706