2328
عنوان

شوهرم در اتاق بست گفت خفه شو گریه هات نمیزاره بخوابم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 51219 بازدید | 620 پست
اول راست میگه برای پرنده مرنده گریه نکن دوم زر میزنه من دوست پسرم ۱۰ سال تیکه تیکه زندان بوده ولی ظر ...

با کسی دوستی که ده سال زندان بوده😲😲بعدشم عجیب نیست اونجا عادت کرده خب😁

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

وای عزیزم ترسم همینه ک منو بزنه اون موقع بخدا فقط طلاق میگیرم

هیچ وقت اینقد بحث نکن باش که برگرده اینو بهت بگه دتو دعواهاتون توهین نکن بهش که روش باز شد توهین کنه 

یا یه وقتی تو توهین نکردی اون توهین کرد 

اینجور بهش بگو وقتی اروم سدین فرداش بگو 

من اصلا انتظار حرفها اینجور ازت نداشتم 

چون حس میکردم اونقد پخته عاقل هستی بتونی با حرف مشکلاتذحل کنی نه با توهین ناسزا و تهدید

2051
من برای گریه هات نمی‌دونم دقیق ولی من فهمیدم بیش از حد و برای هر چیزی گریه کردن اشتباه هست ی راهی&nb ...

من چی بگم که در بدترین شرایط هم گریه ام نمیاد. های میگن گریه اسلحه زنه، من بی سلاح 😭😭😭

باشه😂😂😂ولی قبلا گفتم واسم دسکش ظرف شویی گرف😂😂

بگو عزیزم دستکش می گوشم بدجور خارش میندازه دستام انوار حساسیت میده دستم 🤣 بجور دیگه سوپرایزم کن مثلا با ماشبن ظرفشویی بچگونه بگو بهش خودت لوس کن 

😂 تا کم کم نرم بشه بخره

نه اصلاااا واقعا اینطوری نیستم

الان حتما اونم ناراحته بابت اتفاق امشب

عصبانی بوده اینجوری گفته به دل نگیر♥️

فردا حتی اگ یه درصد باز سرسنگین بود تو با لحن خوب ازش بابت اینک درکت کرد و توی ظرفا کمک کرد تشکر کن، بگو برام خیلی ارزش داشت ک توی حال بدم کمک حالم بودی

مردا ار تحسین خوششون میاد♥️ اینجوری پررو نمیشن بلکه محبتشون هم زیاد میشه

اگر زیاد بحثتون میشه کتاب زنان زیرک رو بخون عزیزم

🌸اگر زیر ۱۸ سالته، اگر در زندگی هدفی جز شوهر نداری، اگر به قومیت خودت مینازی و قومیت های دیگ رو تخریب‌میکنی لطف کن و نه هیچ پیام منو ریپلای کن و نه توی هیچ کدوم از تاپیک هام نظر بزار..  🥰 این منم با تمام شکوهی که میتوانم داشته باشم و از این بهتر نمیشود 🥰
مرسی ک درکم میکنی عزیزم دقیقا الهی پیدا شد؟

اره خیلی بغلش کردم وقتی پیدا شد کلی بوسش کردم

🌸اگر زیر ۱۸ سالته، اگر در زندگی هدفی جز شوهر نداری، اگر به قومیت خودت مینازی و قومیت های دیگ رو تخریب‌میکنی لطف کن و نه هیچ پیام منو ریپلای کن و نه توی هیچ کدوم از تاپیک هام نظر بزار..  🥰 این منم با تمام شکوهی که میتوانم داشته باشم و از این بهتر نمیشود 🥰
اره قشنگ اشکم دم مشکمه🥲

دقیقا عین منی .من ک از این موضوع خسته شدم بخدا خودم دیگه از خودم حالم بهم میخوره خیلی  بده.میدونی کلا مردا از زن ضعیف خوششون نمیاد یا زنی ک همش گریه میکنه. هرچقد بیشتر اشک بریزی بدتر براشون عادی میشه  

همه گفتن برو یعنی بازم گند زدم؟؟😐

نه گند نزدی خوب کردی

همسرت از جای دیگ تحت فشار بود و تو گریه کردی یهو جوش اورد

تحت هیچ شرایطی تخت رو ترک نکن نامزد من میگه وقتی حرفمون میشه تخت رو ترک نکن اینحوری ارزش خودتو پایین میاری مگ فقط برا رابطه پیشش میخابی ! کلا خوب کردی رفتی پیشش

رفتم بوسش کردم

اشکال نداره شوهرت  

مردها عصبی ترن مشملات سختی زندگی رو دوششون مخصدصا الان که همه قیمتها وحشتناک 

تو سعی کن اونقد مودبانه رفتار کنی که ازت یاد بگیره بشو یه معلم براش 

صداش میزنی مثلا بگو حسین جان بیا 

لطغا اینمارو کن اینقد مودبانه حرف بزن باش که یواش یواش یاد بگیره تولدش سالگرد ازدواج سوگرایزش کن تا یاد بگیره 

ناخوداگاه یه کادو بخر الکی بگو به یادت بودم 

فلان غذا درست کن بگو چون میدونستم عاشقشی خواستم امروز از سرکار میای سوپرایز بشی اقا اینقد اینکارها بکن تا کم کم باد بگیره اون غافلگیرت کنه 

همیشه هم خودت بزن مطلوم نمایی مردها زود خر میشن