2726
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 802213 بازدید | 2900 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس دوم دبستان بودم اون موقع به ما از این شیر لیوانیا میدادن من خدا زده هم همیشه با اینکه قد بلند ب ...

وای خدا چقدر خندیدم🤣🤣🤣🤣🤣 عکس رو نداری ببینم؟؟🤣🤣🤣😐🤣🤣😐

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
من تازه عقد کرده بودم بعد  موبوگرام نصب کردم اونم نمیدونم چه مرگش بود همه مخاطبانو که شامل براد ...

اره اون آلام هم هستش کلا آدم هارو عضو کانال میکنن بزا منو هم میزد دختر خالم منو وارد این کانال کرده ولی بعدش فهمیدم خودشون اینجوری میکنن

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2728
فرشاد کیه

فرشاد سایلنت سرچ کن تویه گوگل یوتیوبر هستش خیلییی باحالن ویدیو هاش

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
ی بارم داشتم با شوهرم ک دوست پسرم بود حرف میزدم بابام اومد تو اتاق از ترس ک نفهمه گوشیو برعکس گذاشتم ...

بخدا ترکیدم خدا باباتو نگه داره ده دقیقه س دارم بیصدا میخندم

«الهم صل علی سیدینا محمد و علی آله و صحبه و سلم   ما صلیت علی ابراهیم و علی آل ابراهیم انک حمید مجید» 
دهه شصتی هستی؟     اخه من دهه شصتی ام تو زمان ما هم مد بود من بچه بودم همیشه ارزو داشتم ...

من از بچگی از این دستبندهای تمیمه سنگین دوست داشتم و ساعت طلا!

ساعت رو گرفتم خیلی سال قبل ولی آون دستبندها منقرض شدن!

تا حالا براتون پیش اومده مامانتون بخواد کسی رو دست به سر کنه یا دروغ بگه یا هر چی مثلا بگه اره خونه ...

من تا یکی بوسم میکرد سریع جلو خودش جاش رو پاک میکردم! 

مامانم دعوام میکرد میگفت زشته. 

وای من با یه مرده از اقوام داشتم حال احوال میکردم بعد رمضان بود بجای اینکه بگم نماز روزتون قبول گفتم رمضانتون مبارک باش مرده نگام کرد گفت سلامت باشین وقتی اومدم خونم یادم اومد میخاستم آب بشم🤦🏻‍♀️😂😂😂

دقیقا چندوقت پیش اتفاقی خانم همکار شوهرمو دیدم،اومدم بگم خدا بیامرزه پدرتو، گفتم خدا بیامرزه پسرتو ...

منو بگو، رفتیم عروسی دوست شوهرم 

رفتم پیش عروس تبریک بگم ،منو نمیشناخت، اول باید خودمو معرفی میکردم هول شدم گفتم دوست من با شوهرت دوسته 😵😐 عروس ی نگاه شک برانگیز کرد 🥴 سریع درستش کردم و با ضایعگی شدید تالارو ترک کردم💔

شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هایل / کجا دانند حال ما سبکباران ساحل ها
یه بارم مهمون داشتیم توی خونمون منم داشتم بابچه ها بازی میکردم (کوچیکم نبودم )یه دفعه ازم گو.....درر ...

بچه بود یا گودزیلا  

خدايا تو آني تواني تپاني جهاني تهه استكاني!!
2706