2733
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 802896 بازدید | 2900 پست
خب چرا نرفتی دستشویی؟🤭

خب دسشویی رفتن واسه گوز تواپارتمان بی معنیه خب صداش اکو میده میخوره به درودیوار دوبرابر میشه صداش🤣🤣🤣🤣🤐دسشویی ته حیاط نیس که مثل قدیم بری راحت باشی

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
من تو عروسی برادرم یه کت و دامن گشاد توپ توپی پوشیده بودم احساس می‌کردم زیبای خفتم😄

واااای نگو که یاد تیپ خودم افتادم.....

از طرف مدرسه کپن لباس بهم دادن رفتم معازه گشتم و گشتم تا یه بلیز دامن پیدا کردم که طرح دار بود..اومدم خونه برا عقد کنون خواهرم پوشیدم..چه احساس خفنی هم داشتم که بعد یه عمری لباس نو خریدیم...وسط اون شلوعی دوتا داداشام زدند زیر خنده گفتند اینهمه گشتی چرا این طرحی خریدی خخخخ قشنگ که دقت کردم دیدم عکس خر رو لباسمه😂😂😂😂😂😂😂 یاد اون صرب المثل افتادم که میگه خدا خرو شناخت شاخش نداد

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بودم . عروسی دختر خالم بود .شنیده بودم تو عروسی ها میگن چشم حسود بترکه الللللللهی ..

منم داد میزدم چشم عروووووووس بترکه اللللهی ...🤣🤣🤣🤣

تا همین الانم دختر خاله هام این خاطره رو تعریف می کنن و من آب میشم  

2728
یعنی بابات جلو شما میگوزه؟؟؟؟!!!!!!تازه بعدشم میخنده؟؟؟؟؟؟

خیلیا رو دیدم اینجوری ان . بابای من اصلا اینکارو جلوی ما نمیکنه ولی پیش خواهر بردارش میکنن و میترکن از خنده

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2738

عروسی یکی از اشناهامون من یه لباس مشکی نقره ای پدشیدم یه خط چشم کلفت فرعونی هم کشیدم شالمم طوری بستنم که یه تار مو هم پیدا نبود(به معنای واقعی کلمه زشت شده بودم)😐😐از اول عروسی تا اخرشم رقصیدم 😄😄بعد چن سال که شوهرم اومد خاستگاریم یه تیکه ازون فیلم رو نمیدونم که بهش نشون داده بود لامصب میگف همش خدا خدا میکردم تغییر کرده باشی🤣🤣🤣

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
منم لحظه جون دادن دخترم😭😭کاش میمیردم

آخی دورت بگردم اشکال نداره غصه نخور ایشالله خدا یه نی نی ناز بهتون میده🤍

امتحان خداست عزیزم سعی کن رو سفید در بیایی تا عمر داری خدا بهترین هارو برات میده فقط شکرش کن

ی سری چند سال عروسی خواهرشوهرم تو خونه بود..با چه فیسو افاده ای لباس عروسکی پف دار لختی پوشیدم تا بالای زانو..موهام بلند بود ول دادم دورم عین عروسک بعدبا ناز و عشوه اومدم دوزانو کجکی رو زمین نشستم فک میکردم همه دارند نگام میکنند...یهو برگشتم عقب ببینم عقبیا هم محو تماشام هستند ایا یا نه...یهو نگام به کف پام خورد😮‍💨😮‍💨 واااای چه برزخی...کف پام سیاه سیاه کونه پام پر ترک😂😂😂😂 لباسمم کوتاه بود نمیشد کف پامو بپوشونم نمدونستم چه غلطی بکنم اون وسطه

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
2706