2737
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803123 بازدید | 2900 پست
🤣🤣 منم بچه بودم سوتین نمیپوشیدم نوکش معلوم بود شل و ول  اههه🥲

وای من یبار هفتم بودم خیلی سینه نداشتم بعضی موقع ها سوتین نمی‌بستم آقا بابام اومد دنبالم دم مدرسه که برات وقت دکتر قلب گرفتم و اینا مستقیم رفتیم دکتر دکتره هم مرد بود گفت لباستو بزن بالا کامل جلو بابام و دکتره لخت بودم 😐 داشتم آب میشدم رسما 

دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن..... بجاش بقیه رو اذیت کن یَک حالی میده 😝 آرمی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه عروسی کرده بودیم شوهرم خواست بره از سوپرمارکت خرید کنه بیاد منم کلی نفخ کرده بودم هی خدا خدا میکردم بره خالی کنم شوهرم درو بست منم رفتم راهش انداختم زود درو بستم دیگه منتظرنشدم سوار اسانسور بشه یه صدایی از راه پله اومد گفتم حتما صدای اسانسوره فک کردم شوهرم رفت وای یه گوز به بلندای دومتر عرض یک و پنجاه همونجا پشت در دادم بعد جالبه صدای زور دادنممم دراومد بعد راهمو گرفتم که برم دیدم تازه اسانسور اومدشوهرم سوار اسانسور شد صدای اسانسور که اعلام میکنه طبقه ۴ رو شنیدم دوس داشتم وقتی برگشت من دیگه نباشم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
الان شوهرت راجع ب اون قضیه چی میگه؟؟؟

چیزی نگف فقط ی بار خندید تعریف کرد کلیم مسخره بازی درآوردیم و ب شوخی گرفتیم تازه گف وقتی گوشیو قط کردی تا چن روز یادم میومد و میخندیدم ولی خیلی جلو خودمو گرفتم ب روت نیارم یوقت خجالت بکشی😁

الهی خوشبختی کنار  عشقم تاابد..    
2731
نمیدونم اما اصلا تو کتم نمیره یه پدر جلو بچش......

خب خیلیا همینطورن🙄 دیگ نمیدونم برا ما ک شده🥲

تازه من پدرشوهرم ک عموم میشه جلوم راحته می..زه🤣🤣🤣🤣🤣🤣کلا خانوادگی مردامون راحتن ب جز شوهرم

الهی خوشبختی کنار  عشقم تاابد..    
2738
خب خیلیا همینطورن🙄 دیگ نمیدونم برا ما ک شده🥲 تازه من پدرشوهرم ک عموم میشه جلوم راحته می..زه🤣🤣🤣 ...

وای نه😲😑

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
وای خدااااا تو منییییییی خواهر منم ۱۸ماه از من بزرگتره دقیقا همین رفتارارو داشتن هرجا مینشستیم میگفت ...

یاد خودم افتادم وای پدرمادرم اصلا سلیقه نداشتن برامون همیشه لباس گل و گشاد میخریدن یعنی جوری که چندسال میپوشیدیم من لاغر بودم همیشه با لباسای گشاد خیلی مضحک بنظر میزسیدم یادمه فقط یع بار یه بلوز شلوارکشی کاملا اندازه خریده بودیم بقیه همش گشاد وای تومدرسه همیشه میگفتن چقدر مانتوهات گشادن پنج سایزبزرگتر میخریدن . بعدیادمه یه سال دیگه فرق خوب و بد رو میدونستم پدرم نمیذاشت مانتوی تنگ بگیرم یه مانتو خیلی خیلی گشاد گرفت همه مسخره میکردن 🤣 من وخواهرمم ۱۵ ماه باهم اختلاف داریم

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2706