2328

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

2343

چی؟  😐😐😐😐😐😐

میدونستی پروانه ها🦋نمیتونن بال‌هاشونو ببینن و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن؟؟شاید تو هم یه پروانه ای، یه انسان فوق العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش..! :یه افسانه خیلی قشنگی هست که میگه: اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه پس بیخود برای چیزایی که از دست دادید ناراحت نباشین،حتما قراره بهترش گیرتون بیاد🧡 

بزارین عزیزان من نظر میدم😌

مهربونا یه صلوات برام میفرستین که زودتر عروسیمونو بگیریم و خوشبخت شیم؟ مرسی خوشگلا 🥺🥰 من مطمئنم که  خوشبخت ترین زن دنیا میشم با تو 🔗❤️مینوسم چون به هر چی فکر کنم و بنویسم میرسم💃🌿🌾 پس مثبت مینوسم که من دنیامو‌ با تو قشنگ تر میسازم دلبر🫂🫀🕊️

بز لایک

قیافه من وقتی میبینم ۱۰ تا اعلان دارم باز میکنم و میبینم همش لایکه و کسی تگم نکرده :                      از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟ گفت: از روزگار چیزی نمیدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند. :)           دیدی یه سریا اینجا الکی بت میپرن و پاچه میگیرن...با اینا کار نداشته باشین اینا عقده دارن و بهتون حسودی میکنن😉