2726
عنوان

بیاید از کرم ریختنتون بگید بخندیم😀

| مشاهده متن کامل بحث + 106521 بازدید | 593 پست

من یک روز صبح از خواب پاشدم به خواهرم گفتم مامان حالش بد شد بردنش بیمارستان . بعد خواهرم با یک ترسی بلند شد گفت چرا ؟ چیشده ؟ منم خودمو ناراحت گرفتم گفتم نمیدونم سرگیچپجه گرفت بردنش بیمارستان . بعد خواهرم زو زیر گریه من گفتم شوخی کردم بابا مامان تو اتاق خوابه 😃😃🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من ب کسی ک دوسش داشتم ابراز علاقه کردم بعد برا تولدش عکسشو استوری کردم نوشتم برادر خوبم😂😂😂

جرررر😂😂

جواب چی داده بود

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.
2728
یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کرد ...

من خانواده ی شوهرم نیازی نیست گرسنه شون بشه همینجوری خدادادی سگن البته سگا حیوانی باوفا خوب هستن اصلا نباید با سگ مقایسه نیست میکردم

خیلی طولانیه ولی خلاصه بگم دانشگاه وسط ظهر بود همه آلاچیقا پر شده بود فقط یکی بود ک یه دختر و پسر تن ...

عالیییی😂😂

هوشنگ ابتحاج چه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.
شوهرم وقتی تو خوابه صورتمو میبرم نزدیک صورتش چشماشو که باز میکنه منو میبینه خیلی میترسه منم کلی میخن ...

🤣🤣🤣😍🤣🤣

من باردار بودم شوهرم خواب بودم من لباس سیاه تنم بود بعد بالا سر شوهرم یه دودی راه انداختم که چشاشو باز کرد یه سیاهی تو دود دید با لحاف فرار کرد در خونه حیاط گرفتمش دیگه داشت فرار میکرد

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌
همین دیشب الکی ب ی کره ایه پیام دادم گفتم روت کراشم... قبلنم دسته جمعی با دوستام ایسگا میکردیم🌝😂

چه با کلاس 😅 دوست پسر کره ای پیدا کردی 😂 تو چه اپلیکیشنی؟ به دوستام معرفی کنم از اینجا کره ای پیدا کنن 😂

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
خواهرشوهرم گفت قبل اینکه شوهر تو بشه داداش من بوده  گفتم در عوص من سند دارم تو رو نیتونه ول کن ...

😂😂😂😂چه جواب خوبی

یبارم مدریه بخاطر ضعیفی چشمام نامه داده بود برم دکتر،منم الکی با خودکار پایینش نوشتم خانم فلانی...وضع چشمای دخترتون خیلی خرابه سریعا ببرید دکتر ممکنه نیاز ب جراحی داشته باشه احتمالا نابینا شدنشم هس

خیلی دقیق و کتابی نوشته بودم خیلی واقعی ب نظر میومد الان یادم نی متن دقیق

خلاصه دادمش ب مامانم

بنده خدا سرخو سفید شد یهو با عمم دوتایی کم موند خفم کنن بعد اینکه گفتم بهشون الکی بود😂😂

باشه.
2706