2328
عنوان

بیاید از کرم ریختنتون بگید بخندیم😀

102786 بازدید | 593 پست

بیاید بگیمو بخندیم😊

هوشنگ ابتحاجچه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.

یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کردین روم نشد بگم😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                           https://harfeto.timefriend.net/16619583548451

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کرد ...

چه موقعیت مناسبی 😅😅

به امید دنیایی زیبا و سرشار از صلح و دوستی🤍 لطفا حرف منطقی و عاقلانه بزنید، تا حرف منطقی بشنوید. 
2051
یه سری خواهرشوهرم گفت ما خانوادگی گشنمون میشه سگ میشیم دلم میخواست بگم خوبه نژاد واصلیتتون وپیدا کرد ...

باید میگفتی 😂😂

هوشنگ ابتحاجچه قشنگ میگه..ای کوه تو فریاد من امروز شنیدی.دردیست در این سینه که همزاد جهان است.

خیلی طولانیه ولی خلاصه بگم دانشگاه وسط ظهر بود همه آلاچیقا پر شده بود فقط یکی بود ک یه دختر و پسر تنها نشسته بودن . ماهم دیگ رفتیم تو همون آلاچیق ۶ نفر بودیم اینا شروع کردن دعوا زنگ زدیم چندتا دیگ از بچه ها اومد شدیم ۱۱ نفر تاااا دلتون بخواااد کرم ریختیم 😂😂😂😂😂

شوهرم وقتی تو خوابه صورتمو میبرم نزدیک صورتش چشماشو که باز میکنه منو میبینه خیلی میترسه منم کلی میخندم 

صدای بارون و رعدوبرق رو یه صندلی تو ایون یه کلبه وسط جنگل آرزوی همچین اتفاقی رو دارم   
چی موقعیت مناسبی 😅😅

اره والا مثه پنالتی بود لامصب فقط بگم 😂😂😂

👑از قضـاوتـ مـردم دلـگـیـر نـشـو،مـهـم تـویـی مـهـم خـودتـی کـه مـیـفـهـمـی دارن اشـتـبـاه مـیـکنـن مـهـم ایـنـه کـه الـان مـیـفـهـمـی کـی لـیـاقـتـ تـو رو داره ایـنـکـه مـیـفـهـمـی نـبـایـد بـرای هـمـه از خـودتـ مـایـه بـذاری از بـرداشـتـ مـردم نـتـرس…🥀🙃                                           https://harfeto.timefriend.net/16619583548451

خواهرشوهرم گفت قبل اینکه شوهر تو بشه داداش من بوده 

گفتم در عوص من سند دارم تو رو نیتونه ول کنه منو ول کنه باید به قانون جواب بده 😁🤪

محصلین عزیز و مجردها و نوجوانان خواهشا نیان تاپیک من با تشکر😊.....سنگدل بیرحم هم نبودم اونقدر بدی دو رویی دیدم که شدم ....‌

ما یکبار با دختر دایی هام اینا نشسته بودیم یکی از دختر دایی هام خیلی احساس شجاع نترس بودن میکرد منم با بقیه هماهنگ کردم بترسونمش داشتیم حرف میزدم یک هو گفتم اون کی بود تو آشپزخونه دختر داییم جیغ زد گفت یاخدا منم دیدددددددددددددددددمش این بدبخت پاشد با شلوارک زد تو کوچه   دویدیم بگیریمش

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
باید میگفتی 😂😂

حیف نگفتم😂

من یک روز صبح از خواب پاشدم به خواهرم گفتم مامان حالش بد شد بردنش بیمارستان . بعد خواهرم با یک ترسی بلند شد گفت چرا ؟ چیشده ؟ منم خودمو ناراحت گرفتم گفتم نمیدونم سرگیچپجه گرفت بردنش بیمارستان . بعد خواهرم زو زیر گریه من گفتم شوخی کردم بابا مامان تو اتاق خوابه 😃😃🤣

سلام من ب کسی ک دوسش داشتم ابراز علاقه کردم بعد برا تولدش عکسشو استوری کردم نوشتم برادر خوبم😂😂😂

جرررر😂😂

جواب چی داده بود

من خانواده ی شوهرم نیازی نیست گرسنه شون بشه همینجوری خدادادی سگن البته سگا حیوانی باوفا خوب هستن اصلا نباید با سگ مقایسه نیست میکردم