2733
2734
عنوان

آخرین تاپیک کاشت ناخن نکنید

406 بازدید | 21 پست

امروز هر باری که سایت ریفرش کردم ، دفعه ای نبود که پست اون خانم دکتر رو نبینم که دوستان براش تاپیک نزده باشن 

ولی اصلا کاری به این قضیه از نظر علمی که مربوط به بحث تنفس و اندازه گیری اکسیژن و .. است ندارم و توی این مسائل باید تابع پزشک بود ، ولی افرادی مثل همین خانم دکتر عباس زاده دنبال جذب فالوور ، مخاطب و انداختن افراد به جون هم برای گرفتن کامنت هستند توی متنش دقت کنید چقدر لوس و کلیشه ای هست این جمله که سال ها دنبال درس و ویزیت بیماران بودم و گذاشتن عکس دستاشون ،  که ناخودآگاه این حس رو به خواننده منتقل میکنه که تمام افرادی که به زیبایی اهمیت میدن بی سواد و بیکار هستن 

تورو خدا وارد بازی این افراد دوربینی محتاج کامنت و لایک نشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی حرف حق بزنه فالورش بره بالا ، چه اشکالی داره خب :/

هیچ ایرادی نداره از نظر پزشکی نظر بدن نه اینکه داستان سرایی کنن و در نهایت بنویسن چی به سر زنان سرزمینم اومده !! و خودشون رو تافته ی جدا بافته با بازی با کلمات نشون بدن !

2728
بنده خدا یه حرف علنی زد حالا لازم نیست خرابش کنی

خراب کردن نیست کسی که توی پیج های پابلیک پست میزاره و جاهای مختلف شیر میشه باید تحمل شنیدن انتقاد هم داشته باشه 

تجربه خودشو گفت بلکه به خیلیا کمک کنه 

تجربش رو از نظر پزشکی بگه نه با رفتار از بالا به پایین نسبت به افراد 

اگر دقت کنید توی متن نوشتم باید تابع نظر پزشک بود !

2738
هیچ ایرادی نداره از نظر پزشکی نظر بدن نه اینکه داستان سرایی کنن و در نهایت بنویسن چی به سر زنان سرزم ...

نظر داده چون دیده که یک مریض داشته به خاطر همچنین چیزی از دست میرفته 

هیچ ایرادی نداره از نظر پزشکی نظر بدن نه اینکه داستان سرایی کنن و در نهایت بنویسن چی به سر زنان سرزم ...

بنظرم بد هم نمیگه،  خیلی وقتا همین کارا باعث میشه یکی بمیره  تهشم میگن دکترش بلد نبود ، تقصیر دکتره میوفته  

منم باهاش موافقم ، طرف حاضره میلیونی خرج کنه واسه آرایشگاه ولی دکتر که میره میگه حروم شون شه ://

زرشک پلو نیستید. نمی‌توان برایتان مرغ
نظر داده چون دیده که یک مریض داشته به خاطر همچنین چیزی از دست میرفته 

عزیزم دقت بفرمایید نظر پزشکیش اینجا مطرح نیست جملاتی که به کار برده مهمه ، که علنا داره میگه هر کس لاک زد یا هرچیزی شبیه این ، بی سواد ، بیکار و موارد دیگست 

عزیزم دقت بفرمایید نظر پزشکیش اینجا مطرح نیست جملاتی که به کار برده مهمه ، که علنا داره میگه هر کس ل ...

به نظرم شما زیادی حساس شدی بنده خدا منظور بدی نداشت 

بنظرم بد هم نمیگه،  خیلی وقتا همین کارا باعث میشه یکی بمیره  تهشم میگن دکترش بلد نبود ، تق ...

من اصلا کاری به اصل موضوع کاشت ندارم ایشون بیان و نوشتارشون سرشار از تحقیر کردن دیگران هست !!! در صورتیکه میشه جور دیگه هم نوشت 

2706