2726
عنوان

جیش پسرم از پوشکش میزنه بیرون.الان از کجا بدونم کجا نجس شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4877 بازدید | 24 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همه جا پاکه چون نمی دونی و یقین نداری کجاها بوده، دوما اینقد نمش کم بوده که شک نکردی، احتمال سرایتش کمه تازه اگرم نجس باشه چون زیر شش ماهه و غذاخور نیست با کمترین آب قلیل هم پاک میشه یعنی اگه دست خیس هم بخوره با همون مقدار پاک میشه، الان تازه زایمان کردی این فکرا میاد سراغت، از همین الان جلوشو بگیر محکم به خودت بگو پاکه
خوش دار که آرامش ما را نخراشی
2728
پوشکش کوچیکه معمولا تا ٥ کیلو از این سایز استفاده میکنن اون نهایتش رو زده کلا شماره دو خیلی کمتر استفاده میشه برا من شماره ٣ زیاد استفاده میشه در طول شب بچه خوابیده کمتر میخوره جیشش کمتره در طول روز فعالیتش بیشتره و به همون نسبت جیشش هم بیشتره
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
منم شنیدم بچه تا وقتی غذا نمیخوره جیشش نجس نیست

فتواهاروازمجادرمیارید؟ جیش پسربچه تایکسالگی با ی بار شستن پاک میشود بعدیکسالگی بادوبارآب کشیدن. واصلاپاک نیس

درسته ک من همیشه حرف حق میزنم ولی جان مادرتون لایک نکنید. نکنید بابا. 
عزیزم همه جا پاکه چون نمی دونی و یقین نداری کجاها بوده، دوما اینقد نمش کم بوده که شک نکردی، احتمال س ...

این فتواهارو ازکجامیارید؟ کی گفته بادست خیس پاک نیشه جایی؟ 

فتواهاروازمجادرمیارید؟ جیش پسربچه تایکسالگی با ی بار شستن پاک میشود بعدیکسالگی بادوبارآب کشیدن. واصل ...

چشماتو باز کنی گفتم شنیدم!به نظرم اونیکه شما گفتی فتواست و نمیدونم از کجا اومده

چشماتو باز کنی گفتم شنیدم!به نظرم اونیکه شما گفتی فتواست و نمیدونم از کجا اومده

بروبپرس از کسی ک احکام بلده. ببین فتواس یان