2726

پریروز رفتم بیرون دوستم دیدم ماسک نداشت حال و احوال کردیم بعد ی عطسه زد رفتم کنار دوباره اومدم طرفم خداحافظی کنه عطسه زد با ابریزش بینی شدید 

میبینید علائم دارید چرا اخه ماسک نمیزنید 

من الان خودمم علائم پیدا کردم🤕🤕🤕

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
منکه از اول کرونا همینطور دارم ماسک میزنمو رعایت میکنم. 

ممنونم ک رعایت میکنید

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش میگفتی ماسک بزن  خیلی پررو آن واقعا  همه باید رعایت کنن

خیلی پرو هستن 

تازه علائم داره 

میاد طرف ادم 

چقد بعضی ها بدجنسن

دوستت اصلا نباید میومد شمارو ببینه چه با ماسک چه بدون ماسک

تو خیابون راحت داشت میرفت انگار ن انگار 

حتما هم راحت سوار اتوبوس و تاکسی میشه

دیگه هرکی میخواسته بزنه تا اللن خودش فهمیده ک باید بزته اونم ک نمیزنه دیگه ادم نمیشه خودتو خسته نکن ...

متاسفانه رعایت نمیکنن🤦‍♀️

خواهش میکنم عزیزم، هم خودم هم خانواده ام هممون ماسک میزنیمو رعایت میکنیم. 

👌🙏❤

خیلی پرو هستن  تازه علائم داره  میاد طرف ادم  چقد بعضی ها بدجنسن

دقیقاا 

اصلا بنظرم باید باهاش برخورد میکردی و به روش میاوردی 

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..

کرونا بیماری نیست که هیچ وقت از بین بره و همیشه تا آخر دنیا باهاشون هست الان هم کرونا تموم شده و دیگه مثل اون اوایل نیست سرماخوردگی معمولی هست فقط اسمش به کرونا و امیکرون تغییر کرده همین و هر کس هم بگیره با دارو و آمپول خوب میشه آمار های اخبار هم برای درگیری ذهن من و شما هست وگرنه هیچ صحتی نداره اگر بخواییم بعد 2 سال و نیم بازم زندگی رو به خودمون سخت کنیم هی ماسک بزنیم هی از همه دوری کنیم هی هیچ جا نری بگیم کرونا تا آخر عمر باید همین وضع باشه چون کرونا بیماری هست که مثل بیماری های دیگه هیچ وقت تموم نخواهد شد بهتره زندگیمون رو بکنیم و انقدر الکی خودمون رو عذاب ندیم که فایده ای نداره هر عطسه ای هم کرونا یا همون سرماخوردگی نیست ممکن حساسیت یا همینطوری عطسه کنه 

خیلی پرو هستن  تازه علائم داره  میاد طرف ادم  چقد بعضی ها بدجنسن

منم خواهرشوهرم با اینکه خانوادگی مریض شدن

جمعه شوهرشو فرستاد خونه ما آخه خودشون شوهرمو کار داشتن دیدم چنان سرفه میزنه که حد نداره دیگه بخیر گذشت باز دیروز خودش اومد خونمون دیدم که عه خودشم علائم داره 

خدا خفش کنه از صبح سرم سنگینه

منم اصلا نمی دونستم همشون مریضن اون روز شوهرش علائم داشت دیروزم خودش 

کرونا بیماری نیست که هیچ وقت از بین بره و همیشه تا آخر دنیا باهاشون هست الان هم کرونا تموم شده و دیگ ...

اره درسته ولی الان اپیدمی هست یعنی همه دارن میگیرن 

ماسک کمترین کاری ک میتونیم بکنیم 

تا اوج کرونا بیاد پایین 

باید رعایت کنیم 

زندگی هم سخت نمیشه 

2706