2733
2734
عنوان

امشب چهارمین شبیه که نیست...😐

210 بازدید | 16 پست

چی کار کنم چی بگم بهش ؟؟

شب اول که فوتبال میدید هی دیر سین میزد و.. آخر سر دعوا کردیم و شب دوم هم قهر بودیم اصلا کلا نبود تا دیروز که بهش زنگ زدم آشتی کردیم. دوباره دیشب هم دوستش بهش زنگ زده بود نبود. امشب هم رفته بیرون 

منطقه ناراحت شم؟

و ما فقط شبا چت میکنیم چون من فقط. شبا وقت دارم

انقد روانمو ریخته بهم نمیتونم بخوابم

⁦乁( •_• )ㄏ⁩

براش مهم نیستی 

تمام.

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
واقعا؟

بله عزیزم 

اگه بودی هر دقیقه پیام میداد 

هر لحظه دوست داشت یا ببینتت یا صداتو بشنوه یا....

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
کلا یعنی کات کنم باهاش نه؟

اصلا همچین آدم رفیق بازی واقعا بدرد نمیخوره

مگه ی پیام چقد زمان میبره ۵ ثانیه ینی ۵ثانیه دستش خالی نمیشه؟ دسشوییم نمیره ینی؟ 

آدم اگه براش مهم باشه تو زیر زمینم باشه ی خبر میگیره

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•
اره به نظرت الان پیام بدم بهش بگم اینا رو؟

ببین یه متن میگم اینو بفرست براش...

سلام  .

حال شما...

چند روزه دارم با خودم فکرمیکنم و به این نتیجه رسیدم که وقتی کسی نه پیام میده نه زنگ میزنه نه به دیدنم میاد 

براش اهمیتی ندارم. درسته سخت فهمیدم ولی فهمیدم...

الانم میخوام برم برای همیشه

دیگه هیچ وقت مزاحمم نشو چون نه تو نه هیچ انسانی ارزش ندارن آرامشم بهم بزنن . یاعلی.

آخرم بلاکش کن تمام.

من همه اینا تجربه کردم.فقط تو داغون میشی .اون عین خیالش نیست اگه تهمت نزنم شاید یکی زیر نظرم داره 

مردا دلشون دریااااس

ببین یه متن میگم اینو بفرست براش... سلام  . حال شما... چند روزه دارم با خودم فکرمیکنم و ب ...

تموم کنم میترسم خودم دووم نیارممم

هر چند واقعا دیگه ازش خوشم نمیاد ولی وابسته م

⁦乁( •_• )ㄏ⁩
2706