2737
2734

بین این سه مورد

زود پز برقی

ساندویچ ساز

لباس(تقریبا یک ساله لباس نخریدم)

تعداد رای : 52
نظرسنجی
ساندویچ ساز
1
1%
زودپز برقی
3
5%
لباس
40
76%
اول برقیارو بخرم بعد لباس
8
15%

برقیا وحشتناک داره گرون میشه

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زودپز معمولی با لباس

به خودت برس

اینکه جمع کنی و همش لباس تکراری بپوشی اصلا وجهه خوبی نداره جلوی همسرت

من اول به خودم میرسم بعد به لوازم منزل

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
نه 

مننم ندارم خیلی بدم از زودپز میاد

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
2738
چرا عزیزم

ازز صداش بدم میاد

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
ساندویچ ساز به چه درد میخوره واقعا؟!

توش مرغ گریل میکنی ک برای خوردن همینجوری یا برای سزار یا مثلا هرچی 

با خونه های میکرش هم ک نون تست یا نون پیتا یا حتی لواش میتونی هر ساندویچی درس کنی حتی پنیر گوچه

توش مرغ گریل میکنی ک برای خوردن همینجوری یا برای سزار یا مثلا هرچی  با خونه های میکرش هم ک نون ...

میدونم عزیزم....منظورم اینه که کارکرد چندانی نداره....بیشتر اینها رو با فر و توستر هم میشه انجام داد.

2706