2733
2739

سلاممم ب همگی شب همتونم بخیر

امروز رفتم سونو و ماما بهم نوبت دادن که

فردا  بستری شم دختر نازمو به دنیا بیارم(سزارین)😍

برای همه چشم انتظارا حس و حال الانمو ارزو میکنم و امیدوارم هرچه زودتر دامنشون سبز شه😊😘

اومدم این تایپیکو گذاشتم که بمونه به یادگار😍

دخترم با وزن سه کیلو و۸۰۰ که امروز تخمین زدن فردا ب دنیا میاد و بلاخره میبینمش😍

حس خیلییی خوبییی دارممم

اسم دخترمم نفس انتخاب کردیم💗

اولین فرزند هست با سن ۲۰سال خودم 😊

برای منم دعاکنید که زایمان و عمل خوبی داشته باشم

دوستتون دارممم عشقا💞

خدایا شکرت... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

انشالله راحت فارغ بشی و دختر کوچولوتو بغل کنی خداحفظش کنه برات نام دار باشه سر زایمان ماهم دعا کن گلی 

خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده  اگ دوست داشتی دعا کن خدا منو به عشقم برسونه بدون هیچ مشکلی و یه نی نی بزاره تو بغلم از وجود عشقم و خودم باشه💜🙏

وای جــــــــــــــــیغ به سلامتی و خوبی و خوشی عزیز دلم

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)
2706