2737
2734

عاشق شدن ها و ازدواج های عجیب 

برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید الهی خدا هر ارزویی دارین براورده کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه دختر ۱۶ساله بود عاشق پسرعموش بود که۲۲سالش بود 

با هم ازدواج کردن

میدونی عجیب بودنش کجاس؟؟؟؟

اونجا که بعد بیست و یک سال زندگی مشترک هنوز مثل قبل نه هزار برابر بیشتر عاشق هم دیگن

جوری که هر جا میرن همه فک میکنن نامزدن 🥰🥰

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

یه تک پسر مجرد از یه خانواده سرشناس با یه دختر مطلقه که پنج سال ازش بزرگ‌تره. عجیب تر اینکه قبلا با هم دوست بودن و کات کردن. دختره که گرین کارت برنده شد یهو عقد کردن

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
2738
دعاکنید برگرده بهم تمنا میکنم😔زنگ برنه😔

از عشق الهی تقاضا میکنم کسی که دوسش داری به آسانی و شادی و بدون دردسر باهات تماس بگیره و هزاران بار بهتر از قبل باشید

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

عجیب ترینش خودم که روز بله برونم پدر نامزدم فوت کرد و ازدواجمون بهم خورد. نامزدم افسرده شد و گفت نمیخوام تا یع سال ازدواج کنم و رابطمون قطع شد. بعد ۴ ماه رفت سریع یکی رو گرفت

2706