2726
عنوان

ی مشاوره لازمم +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدری بهم ریختم خاستم کات کنم 😁

نه بابا 😂 حالا این بنده خدا خوبه باز

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
2728
طبیعیه یه وقتایی ما مردا اینجوری میشیم عادی باشین اوکی میشه

الان میان ترورت میکنن به عنوان آقایی که تو تاپیک یه خانمه🤣🤣

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
خیلی کار بدیه ولی

دست خودمون نیس دیگه البته اینکه یکی بخواد اذیت کنه بحثش جداست

زیر علمت امن ترین جای جهان است                 آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است                                                                        آقا هستم...
شما خوب باش همیشه چرافکر میکنید همیشه مرد باید قوربون صدقه بره گاهی لازم شما تکیه گاهش بشی اون ناز ک ...

آخه میدونی اینجوری ک رفتار میکنه همش مغزم میگه منو نمیخاد پس پیشش نباشم 

عادی رفتار کن نه گرم نه سرد،درسته گاهی مردا نیاز دارن که تنها باشن و این رفتارو میکنن من الان خودم تو این مرحله ام و دقیقا بخاطر همین اخلاقش دعوا کردیم و من بی محلی میکنم ازدیشب چون واقعا خسته شدم دیگه 

تویه فرصت مناسب که حالش خوب بود حتما راجب ابن موضوع باهاش حرف بزن قرارنیست هرمشکلی پیش اومد و درگیری ذهنی داشت بخواد شمارو بزاره کنار توجیه خوبی نیست تو که مسئولش نیستی،این رفتارش دقیقا مثل طرف منه و همین رفتارا منو آزار میده و سر این موضوع دعوا کردیم 

2706