2737
2734

همسرم میگه باغ دلارا بگیریم تو شهریاره اینجوری هم هستش که با چمن بخش ،بخشش کردن ولی در ورودیش بازه  خوب عکسا هماهنگ نیستن مثلن ممکنه موقع عکاسی  توی بکی از اون بخش ها ینفر از جلو لوکیشن رد شه و شمارو ببینه 

همسرم میگه تو سخت میگیری

من خیلی مذهبیم همسرم معمولی

شما ها که حجاب براتون مهم بود چیکار کردید؟

ما باغ نرفتیم😊

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

تذکر بدی کسی رد نمیشه اون تایمی که شما داری عکس میگیری گلم

خود را ضعیف و کم ندان💕 تنها در این عالم ندان❤             تو شاهکار خالقی💎 تحقیر را باور نکن⛔                         بر روی بوم زندگی هر چیز میخواهی بکش👩‍🎨                               زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکنن⛔                 تصویر اگه زیبا نبود😔 نقاش خوبی نیستی 🙃                                  از نو دوباره رسم کن✍️ تصویر راباور نکن⛔                خالق تو را شاد آفرید🥰آزاد آزاد افرید💃💃                              پرواز کن تا آرزو 🦋زنجیر را باور نکن⛔:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگ برات مهمه باغ مجزا بگیر گلم

بهش بگو عقیدمه سخت میگیری ینی چی

همه مشاورا چ مذهبی چ غیر مذهبی میگن ب خط قرمزا و عقاید همدیگه تعرض نکنید و احترام بذارین

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
2738

یککک روزه دیگههه .ما رفته بودیم باغ یکی بود خیلییی مذهبی بود 😂مثلا روی دکور اینوره اون پشت دکور عکس میگرفت .میخواست بره ی جا دیگه چادر میزاشت 

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2706