2733
2734
عنوان

انتخاب رشته تحصیلی نهمممم

229 بازدید | 27 پست

سلام من یه نهميم و برگه ی هدایت تحصیلیم همه رو الف آوردم از شانس بدم و تلاش نکردنم برا نمونه قبول نشدم موندم برم انسانی یا تجربی اینجا اصلا کلاس برای تجربیا تشکیل نمیشه چون متقاضی ندارن:/ معلم خوب هم ندارن میترسم برم انسانی موقع کنکورم که برسه انسانی نگیرن از یه جهتم برام سخته برم شبانه روزی تو یه شهر دیگه 

(اینجا رو گند ترین و بدبخت ترین منطقه ی ایران بدونین که هیچی نداره://///) 

حالا هم هم من هم خونواده م دیوونه شدیم منم که فقط خون گریه میکنم نمیدونم چیکار کنم زدم تجربی ولی کلا دو نفریم و کلاس تشکیل نمیشه میشه یکم کمکم کنید برم تجربی یا انسانی؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تجربی بودم ، تجربی اشتباه محضه مگر اینکه اینقدر درست خوب باشه که بخوای پزشک بشی

انسانی بری برای کنکور دستت بازه و رشته های تاپ زیاد داره میتونی حقوق انتخاب کنی یا روانشناسی و حسابداری اینا خیلی خوبن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
برو انسانی  من دوستم تجربی بود کنکور داد قبول نشد امسال انسانی داد با رتبه 3 رقمی قبول شد من خ ...

شما مدرسه دولتی میرفتی؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738
من از تجربی خوشم میومد ولی الان عین چی از این دو رشته میترسم برم تجربی نتونم ادامه بدم...  میگ ...

ریاضی دوست نداری؟

یک سوال برای تعیین رشته معدل جمع میزنن یا نمرات یادم رفته

هیچ کدوم،بیشتر اون آزمون رغبت و چندتا آزمون روانشناسی دیگه که میگیرن مهمه براشون

2706