2726

من فامیلام بچه بودم اینطور بودن.من سبزه بودم و دخترعمه م خیلی سفید و جالبه همیشه دخترعمه م رو مییوسیدن و من رو نه.من هم در تنهاییم بچه که بودم گریه میکردم و همیشه فکر میکردم اگر خوب شسته بشم سفید میشم و واقعا تاثیر منفی روم گذاشت ولی پدرومادرم همیشه بهم میگفتن پوستت خیلی قشنگه ولی فامیل ها رفتار خوبی نداشتن با وجود اینکه گندمی هستم و خداروشکر همسری خداوند نصیبم کرد که بخاطر سبزه بودنم با من ازدواج کرد و گفت دقیقا بخاطر رنگ پوستت توجهم جلب شد و اینکه بشدت همسرم سفیده و مهمتر اینکه انسان واقعی هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته اتفاقا بعضی از سبزه ها خیلی بانمکن . ولی کلی خب سفیدا خوشگل ترن . 

ما یکیو داریم فقط، سفید نه چشم درست حسابی داره ن ابرو 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2728
فقط اونایی که خودشون وشوهرشون چشم و ابرو مشکی ان بعد با زور خوراکی می‌خوان بچه شون بور و چشم رنگی شه ...

والا من خودم بور و چشم رنگی ام‌ولی میدونم بچم چشماش احتمالا قهوه ای میشه و‌سبزه ☺️☺️☺️

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

والا من آدمایی رو دیدم ک سفیدن و چشم رنگی ولی اصلا زیبا نیستن

حتی ترسناکم هستن اما برعکس بعضیا همه چیشون معمولی اما جذابیت خاصی دارن

به نظرم باید هندسه ی زیبایی رو داشته باشی تا زیبا به نظر برسی

اهمیت ندیدم این  آدما، رو هر چیزی یک ایرادی میزارن اینا آنقدر معزشون پوچی خالیه ک حرف دیگه ای ندارن واسه گفتن این چیزارو میگن بیخیال مهم نباشه برامون

مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به دلیل کنشگری در زمینه «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آن‌ها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی تنها زن و اولین ایرانی برندهٔ مدال فیلدز است.       میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                             اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:)              هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته است.  میدونستی پروانه ها نمیتونن بالهاشونو ببینن؟ و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن. شاید تو هم یه پروانه‌ای، یه انسان فوق‌العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش :) https://t.me/darkblue404 اینجا پر از حس خوبه واسه من 

وای دقیقااا🙂یا همیشه دیدم میگن فلانی خوشگله ها *ولی* سبزه است!!!خب چرا ؟؟یعنی تمام معیار های زیبایی رو داره  اما رنگ پوستش زشته!!!!!!یا درکل میگن واسه فلانی زن میخوایم با پوست سفید و قد بلند😑

2706